Zamknij

„Top Model” odcinek 11: Streszczenie. Kto odpadł z programu?

Redakcja
13.11.2018 13:29
„Top Model” odcinek 11: Streszczenie. Kto odpadł z programu?
fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

W „Top Model” pozostała jedynie szóstka uczestników. Tym razem modele i modelki musieli poradzić sobie z castingami oraz sesją fotograficzną w Los Angeles. Z programem pożegnała się także kolejna osoba. Kto pojechał do domu?

Emocje w siódmej edycji „Top Model” rosną z odcinka na odcinek. W jedenastej odsłonie najnowszego sezonu pozostała zaledwie szóstka uczestników. Zadania są coraz bardziej wymagające, a modele i modelki spotykają największe gwiazdy światowego modelingu. Tym razem samolot zabrał ich do Stanów Zjednoczonych, gdzie spotkali się z Erikiem Rosete, dyrektorem Fashion Week w Los Angeles. Okazało się, że przed nimi walka o udział w słynnym pokazie mody.

ZOBACZ TAKŻE: W jednym odcinku "Top Model" odpadła aż dwójka uczesników!

„Top Model” odcinek 11: Co się wydarzyło?

Od początku w trudnej sytuacji znalazły się Daria i Magdalena, które nie zrobiły na Eriku najlepszego wrażenia. Najważniejsze jednak było zadanie, które stało przed uczestnikami. Zostali podzieleni na 3 pary i mieli wziąć udział w sesji stylizowanej scenami z filmów „Pretty Woman”, „La La Land” oraz „Aniołki Charliego”. Z najlepszą fotografię uznano inspirowane musicalem dzieło Kasi i Michała.

Top Model Kasia i Michał
fot. INstagram:@topmodelpolskatvn

Po sesji przyszedł czas na castingi u projektantów, które dawały szansę wzięcia udziału w Fashion Week. Najgorzej poradziła sobie Daria, która nie została zaproszona na żaden pokaz. Zwycięzcą konkurencji została Ania, która została zaproszona aż na pięć.

Kto odpadł w 11 odcinku „Top Model”?

Ostatnim wyzwaniem odcinka była sesja zdjęciowa na słynnej plaży Venice Beach. Autorem zdjęć był Art Brewer, znany fotograf surferów. Fotografie oceniło jury z gościnną pomocą Erika Rosete. Wspólnie zadecydowali, że z programem pożegna się Daria Dąbrowska.

„Top Model” widzowie mogą oglądać na antenie TVN w każdy poniedziałek o godzinie 21.30.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda "Top Model" oszpeciła twarz klientce

Top Model: Daria
fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

RadioZET.pl/MF