Zamknij

„Top Model” odcinek 6: Z show odpadło aż dwóch uczestników. Kto pożegnał się z programem?

Redakcja
09.10.2018 15:01
„Top Model” odcinek 6: Z show odpadło aż dwóch uczestników. Kto pożegnał się z programem?
fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

Siódmy sezon „Top Model” stawia przed uczestnikami coraz to nowe wyzwania. W szóstym odcinku mogliśmy między innymi zobaczyć, jak modele i modelki radzą sobie pod wodą. Z programem pożegnała się dwójka uczestników. Kogo jury wysłało do domu?

Siódmy sezon popularnego show „Top Model” dostarcza widzom wielu wrażeń. Zdolni, obdarzeni temperamentem uczestnicy i niecodzienne wyzwania, które stawiają przed nimi jurorzy, nie pozwalają się nudzić. Rywalizacja staje się coraz ostrzejsza, a relacje rodzące się między modelami i modelkami nie ułatwiają im życia. W szóstym odcinku programu pojawiło się wyzwanie, które mogło przerosnąć niektóre osoby. Kto nie poradził sobie z zadaniem i musiał opuścić program?

Podwodna sesja zdjęciowa w „Top Model”

W poniedziałkowym odcinku mogliśmy zobaczyć kilkoro uczestników, którzy zostali zaproszeni na castingi do profesjonalnych pokazów. Robert Kupisz zaprosił na wybieg Huberta Gromadzkiego i Michała Borzuchowskiego. Z kolei marka Bizuu zdecydowała się na współpracę z Anią Markowską.

Prawdziwe wyzwanie pojawiło się jednak przed uczestnikami nieco później. Musieli sprawdzić swój charakter i profesjonalizm na wybiegu z ruchomym chodnikiem, którego otaczała woda. Dodatkowo dookoła buchał ogień, co także dekoncentrowało. Część grupy niestety zakończyła występ, spadając z kładki wprost do wody. Najlepiej w trudnej sytuacji odnaleźli się Magda Przybielska i Hubert.

Ostatecznie jednak zmoczyć musieli się wszyscy modele i modelki. Ostatnim zadaniem była bowiem sesja zdjęciowa pod okiem Jakob Kosela, która odbywała się pod wodą. Nie wszyscy uczestnicy komfortowo czuli się w tym środowisku, musieli jednak pokonać swój strach. Zdaniem jury oraz zaproszonej modelki Zuzanny Bijoch, najlepiej zaprezentował się Szymon Reich.

Szymon Reich
fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

Kto odpadł w szóstym odcinku „Top Model”?

W szóstym odcinku jury postanowiło podziękować za udział dwójce spośród trojga zagrożonych uczestników. W trudnej sytuacji znaleźli się: Franciszek Strąkowski, Sophie Reich oraz Oliwia Zasada. Ta ostatnia otrzymała jednak kolejną szansę. Sophie i Franciszek zakończyli swoją przygodę z „Top Model”. W grze pozostała więc dziesiątka modeli i modelek, którzy dalej walczyć będą o główną nagrodę.

Nowe odcinki „Top Model” widzowie mogą oglądać w każdy poniedziałek o godzinie 21.30 na antenie TVN.

Magdalena Przybielska
fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

RadioZET.pl/gala.pl/MF