Zamknij

„Top Model” odcinek 8. Kto odpadł z programu?

Redakcja
23.10.2018 12:08
„Top Model” odcinek 8. Kto odpadł z programu?
fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

Za nami ósmy już odcinek show TVN „Top Model”. Tym razem uczestnicy musieli między innymi zdać test wiedzy o modzie i wziąć udział w sesji w bieliźnie, która odbyła się w samym środku miasta. Kto poradził sobie najlepiej, a kto pożegnał się z programem?

Siódmy odcinek „Top Model” był niezwykle emocjonujący. Michał Piróg wykorzystał między innymi swoją „dziką kartę”. Widzowie z niecierpliwością czekali na dalszy przebieg rywalizacji. W ósmym odcinku ponownie modele i modelki zmierzyli się z wymagającymi i bardzo oryginalnymi zadaniami. Pojawili się też goście, którzy wraz z jurorami oceniali talent i urodę uczestników. W tym odcinku „Top Model” pojawili się: modelka Marta Dyks oraz redaktor naczelna magazynu „Glamour” Anna Jurgaś. Niespodzianką był również gościnny występ trójki uczestników poprzednich edycji. W programie wzięli udział: Osi Ugonoh, Michał Baryza i Daniel Tracz.

Uczestnicy „Top Model” pozowali w bieliźnie

Pierwszym zadaniem w ósmym odcinku „Top Model” był udział w sesji. Modele i modelki musieli zaprezentować się w samej bieliźnie. Problem w tym, że sesja odbywała się w samym centrum Warszawy. Jury najlepiej oceniło zdjęcia Szymona, najgorzej wypadł zaś Michał. W trakcie programu przeprowadzono także test wiedzy o modzie.

Następnym przystankiem ósmego odcinka „Top Model” była Łódź, gdzie zorganizowano sesję zdjęciową w stylizowanych strojach. Modele i modelki mogli poczuć się niczym w epoce Ludwika XVI. Jurorzy uznali, że najlepiej wypadli Hubert i Oliwia, najgorzej natomiast Michał.

Kto odpadł w ósmym odcinku „Top Model”?

Jury musiało zadecydować, kto tym razem opuści program. W ósmym odcinku do domu odesłana została Żaklina Ta Dinh. Okazało się, że interwencja Michała Piróga z poprzedniego odcinka przedłużyła pobyt Żakliny tylko o jeden odcinek.

Nowe odcinki „Top Model” widzowie mogą oglądać w każdy poniedziałek, o godzinie 21.30, na antenie TVN.  

RadioZET.pl/gala.pl/MF