Zamknij

„Top Model”: Streszczenie odcinka 9. Kto odpadł z programu?

Redakcja
30.10.2018 12:23
„Top Model”: Streszczenie odcinka 9. Kto odpadł z programu?
fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

Finał „Top Model” coraz bliżej. W dziewiątym odcinku show ponownie nie obyło się bez emocji. Pierwszy raz o odpadnięciu nie decydowały jedynie zdjęcia. Kto pożegnał się z programem? Kogo tym razem jury doceniło najbardziej?

Im bliżej jesteśmy wielkiego finału „Top Model 2018”, tym oczywiście większe emocje zarówno wśród uczestników, jak i fanów programu. W poniedziałek, 29 października widzowie mogli oglądać już dziewiąty odcinek popularnego show. Tym razem gościem specjalnym, który wszedł w skład jury, był redaktor naczelny magazynu „Vogue”, Filip Niedenthal.

Pierwszym zadaniem, z jakim musieli zmierzyć się uczestnicy, była sesja zdjęciowa, podczas której wspierali ich zaproszeni goście: Stefano Salsa i Tina Lozovskaya. Nagrodą za najlepsze zdjęcie był wyjazd do Los Angeles i sesja dla marki Guess. Przypadła ona w udziale Kasi, która świetnie poradziła sobie z zadaniem. Z głosami krytyki musiał poradzić sobie Hubert.

ZOBACZ TAKŻE: Kto odpadł z 8 odcinku "Top Model"?

„Top Model 2018”. Sesja zdjęciowa na trampolinie

Kolejna sesja dziewiątego odcinka „Top Model” wymagała od uczestników skakania na trampolinie. Zadanie było trudne i nawet mimo pomocy ze strony modelki Mai Salamon uczestnicy nie zachwycili jury. Pochwały zebrała jedynie Oliwia.

Ostatnim etapem rywalizacji było oryginalne wyzwanie. Uczestnicy bowiem nie pozowali do zdjęć, ale mieli nagrać krótkie filmiki ze slow motion. Pomocą służył im reżyser Pat Bogusławski. Jury doceniło Huberta, Darię Szymona i Anię. Nie zachwycił natomiast Piotrek.

„Top Model” odcinek 9. Kto odpadł z programu?

W dziewiątym odcinku zagrożeni eliminacją z programu byli Piotrek, Kasia i Oliwia. Jurorzy stwierdzili, że najmniejszy potencjał drzemie w Piotrze i to właśnie on musiał pożegnać się z programem. Kto będzie następny? Dowiemy się już w najbliższy poniedziałek, 5 listopada, o godzinie 21.30, na antenie TVN.

Piotr Muszyński
fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

RadioZET.pl/gala.pl/MF