Zamknij

"Top Model" sezon 7: Znamy 14 finalistów programu [GALERIA]

Redakcja
18.09.2018 13:15
"Top Model" sezon 7: Znamy 14 finalistów programu [GALERIA]
fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

Siódmy sezon programu "Top Model" wchodzi w decydującą fazę. Po pokazie i sesjach fotograficznych, jury wybrało czternastu uczestników, którzy będą walczyć o główną nagrodę w odcinkach finałowych. Kto przeszedł dalej?

Poniedziałkowy odcinek siódmego sezonu "Top Model" był wyjątkowo ekscytujący. Jurorzy zdecydowali bowiem, kto znajdzie się w gronie czternastu finalistów. To spośród nich wyłoniony zostanie zwycięzca, który zdobędzie 100 tysięcy złotych oraz kontrakt z agencją modelingu. Jurorzy zabrali na specjalnie zorganizowany obóz 25 osób wyłonionych podczas otwartych castingów.

Finaliści siódmego sezonu "Top Model"

Obóz odbył się w Kotlinie Kłodzkiej, a na uczestników czekały dwa zadania. Pierwszym z nich był specjalnie urządzony w Starej Parowozowni pokaz. Dla wielu uczestników było to pierwsze tego typu wyzwanie. Następnie fotograf Przemek Dzienis wykonał cztery sesje fotograficzne, każdą w odmiennym klimacie. Na tej podstawie grono jurorów (Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska i Dawid Woliński) wyłoniło najlepszych modeli i modelki. Jedenaście osób na tym etapie rywalizacji zakończyło przygodę z "Top Model".

Sylwetki czternastu finalistów można obejrzeć w naszej galerii.

RadioZET.pl/MF