Zamknij

„Top Model”: znamy finałową trójkę. Kto powalczy o główną nagrodę?

Redakcja
20.11.2018 10:30
„Top Model”: znamy finałową trójkę. Kto powalczy o główną nagrodę?
fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

Finał siódmej edycji „Top Model” coraz bliżej. W poniedziałkowym odcinku jurorzy wybrali trójkę uczestników, która zmierzy się w walce o główną nagrodę. Nie obyło się bez zaskoczeń, program opuścił jeden z faworytów. Kto przeszedł do finału?

Przed nami finał siódmej już edycji modowego show „Top Model” emitowanego przez stację TVN. Program zyskał dużą popularność, a rzesze widzów emocjonowały się występami swoich faworytów. W dwunastym odcinku dowiedzieliśmy się, kto zmierzy się w ostatecznej walce o główną nagrodę: 100 tysięcy złotych, profesjonalny kontrakt oraz zdjęcie na okładce magazynu „Glamour”. Jury wybrało trójkę uczestników, która ich zdaniem ma największe szanse na zaistnienie w świecie modelingu. Nie obyło się bez zaskoczenia, ponieważ program opuścił jeden z faworytów.

ZOBACZ TAKŻE: Polka w finale brytyjskiego "Top Model"

„Top Model” odcinek 12. Kto odpadł z programu?

Finałowy odcinek „Top Model” obejrzymy 26 listopada o godzinie 21.30. Aby wybrać finałową trójkę, jury musiało pożegnać dwoje uczestników. Zdecydowana większość widzów była pewna, że do ostatecznej rozgrywki niezagrożony przejdzie Michał Borzuchowski. Model od pewnego czasu wydawał się wręcz faworytem tegorocznej edycji. Tymczasem jurorzy zadecydowali, że nie jest on jednym z trojga najlepszych uczestników. Drugą osobą, która tuż przed finałem musiała pożegnać się z programem, została Magda Przybielska, którą bardzo wspierała Katarzyna Sokołowska. Nierówne występy niestety nie pozwoliły jej przejść dalej.

W finale „Top Model” zobaczymy zatem dwie kobiety i jednego mężczyznę. O główną nagrodę będą walczyć: Hubert Gromadzki, Katarzyna Szklarczyk oraz Anna Markowska. W ostatnim odcinku sezonu z pewnością nie zabraknie emocji. Być może wśród finałowej trójki kryje się kolejna gwiazda światowego modelingu.

ZOBACZ TAKŻE: Co zmieniło się w formule "Top Model"?

Finaliści Top Model2018
fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

RadioZET.pl/MF