Zamknij

„Toy Story 4”: pierwszy zwiastun hitu od Disney Pixar. Kiedy premiera?

Redakcja
13.11.2018 10:02
„Toy Story 4”: pierwszy zwiastun hitu od Disney Pixar. Kiedy premiera?
fot. Instagram:@wefuzz

„Toy Story 4” to długo wyczekiwana, kolejna część hitowej animacji. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun opowieści o zabawkach produkowanej przez studia Walt Disney Pictures oraz Pixar Animation Studios. Kiedy film pojawi się w kinach?

Można śmiało powiedzieć, że pierwsza część „Toy Story” była przełomem w światowym kinie. Stworzona przez studia Disney i Pixar animacja była pierwszym filmem pełnometrażowym, przy pracach nad którym korzystano wyłącznie z techniki komputerowej. Przygody sympatycznych zabawek podbiły serca widzów i odniosły ogromny sukces. Nic dziwnego, że studia postanowiły pójść za ciosem. W 1999 roku pojawiła się druga część „Toy Story”, która powtórzyła sukces poprzedniczki (ponad 191 mln dolarów zysku). Absolutnym hitem okazała się również część trzecia, która osiągnęła zdumiewający wynik 415 milionów dolarów.

Czwarta część „Toy Story” zapowiadana była jeszcze w roku 2014, jednak data premiery była kilkukrotnie przekładana: kolejno na rok 2017 i 2018. Część fanów martwiła się, że nie zobaczy już przygód Chudego, Buzza i reszty bohaterów. Fani serii mogą odetchnąć, w sieci pojawiła się bowiem pierwsza zapowiedź najnowszej produkcji Disney Pixar.

ZOBACZ: 4-latka śpiewa piosenkę z "Toy Story"

Toy Story 4
fot. Instagram:@pixar

Pierwszy zwiastun „Toy Story 4”

W poniedziałek, 12 listopada na kanale Disney Pixar na Youtube pojawił się pierwszy oficjalny teaser „Toy Story 4”. Choć materiał trwa jedynie półtorej minuty i nie zdradza fabuły najnowszej części, możemy na nim zobaczyć ulubionych bohaterów. Po raz kolejny zobaczymy w akcji między innymi Chudego, Buzza, Bou, Pana Bulwę oraz Rexa. Głosów postaciom ponownie użyczą gwiazdy Hollywood: Tom Hanks, Michael Keaton czy Tim Allen. Mówi się również o zupełnie nowej bohaterce, która przemówi głosem Patricii Arquette.

Według zapowiedzi „Toy Story 4” pojawi się w amerykańskich kinach 15 czerwca 2019, polska premiera ma mieć miejsce 9 sierpnia 2019 roku.

QUIZ: Z której bajki Disneya pochodzi ten kadr?

RadioZET.pl/MF