Zamknij

Powstanie aktorska wersja "Toy Story"? Emily Blunt i Dwayne Johnson chcą wystąpić w remake'u

29.07.2021 12:39
Emily Blunt i Dwayne Johnson
fot. Invision/Invision/East News

Gwiazdy "Wyprawy do dżungli" - Emily Blunt i Dwayne Johnson, wyrazili chęć w zagraniu w kolejnym filmie Disneya - aktorskiej wersji hitu studia Pixar "Toy Story".

Emily Blunt i Dwayne Johnson chcieliby spróbować swoich sił w nowym aktorskim remake'u Disneya. Gwiazdy "Wyprawy do dżungli" widzą się w nowym "Toy Story".

"Toy Story": aktorska wersja z Emily Blunt i Dwayne'em Johnsonem?

W ciągu ostatnich kilku lat Disney odniósł sukces, produkując nowe wersje swoich najbardziej popularnych filmów animowanych. Aktorskich wersji doczekały się między innymi takie produkcje jak "Król Lew", "Aladyn", "Dumbo" czy "Piękna i Bestia". Czy niebawem na duży ekran trafi remake "Toy Story"?

Emily Blunt i Dwayne Johnson wystąpili w najnowszym filmie The Walt Disney Company - familijnej przygodówce pod tytułem "Wyprawa do dżungli". W związku ze zbliżającą się premierą filmu gwiazdy udzieliły serii wywiadów. W rozmowie z Cinemablend zostali zapytani, czy chcieliby zagrać w aktorskiej wersji "Toy Story". Wszystko dlatego, że pomysł na "Wyprawę do dżungli" powstał wiele lat temu i pierwotnie w rolach głównych widziano Toma Hanksa i Tima Allena - gwiazdorów oryginalnej wersji językowej filmu studia Pixar.

Z tego powodu autor wywiadu Dirk Libbey uznał, że zapyta Blunt i Johnsona, co sądzą o nowym "Toy Story" z nimi w rolach głównych. Dziennikarz dopytał też, w którego z bohaterów chcieliby się wcielić. 

Emily Blunt: Ja jestem Buzzem. On jest Chudym. 

Dwayne Johnson: Naprawdę? Tak jest? Dlaczego? 

Emily Blunt: Bo jesteś trochę tyczkowaty. 

Dwayne Johnson: Aha, ok. A ty jesteś Buzzem, bo jesteś po prostu cool? 

Emily Blunt: On jest cool, silny i twardy. I ma rakiety. A ty jesteś kimś w stylu: "Hej, jestem kowbojem".

Pomysł na aktorską wersję "Toy Story" jest więc żartem, ale biorąc pod uwagę listę planowanych aktorskich remake'ów Disneya, niewykluczone, że kiedyś rzeczywiście zobaczymy Chudego i Buzza w ludzkich odsłonach.

"Wyprawa do dżungli": kiedy premiera?

W filmie Jaume'a Collet-Serry oprócz Johnsona i Blunt wystąpili Edgar Ramírez, Jack Whitehall, Jesse Plemons oraz Paul Giamatti. Produkcja zadebiutuje w kinach już 30 lipca 2021 roku. W Stanach Zjednoczonych trafi równocześnie na platformę Disney+.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Cinemablend