Zamknij

Gwiazdor "Hamiltona" w nowej odsłonie "Transformers". W kogo wcieli się Anthony Ramos?

02.04.2021 11:37
Anthony Ramos i Bradley Cooper
fot. Izumi Hasegawa/PictureLux/agefotostock/East News

W filmie "Transformers 6" w jednej z głównych ról zobaczymy Anthony'ego Ramosa - gwiazdora popularnego musicalu "Hamilton".

"Transformers" to seria, która miała swoje wzloty i upadki. W najnowszej odsłonie opowieści o humanoidalnych pojazdach z innej planety wystąpi Anthony Ramos - gwiazdor musicalu Disney+ "Hamilton". Aktor dostał jedną z głównych ról.

"Transformers 6" - Anthony Ramos w obsadzie filmu

Nie ma się co oszukiwać. Kolejne części "Transformers" nie zachwycały. Na szczęście dobre imię serii uratował spin-off "Bumblebee", który wyznaczył zupełnie nowy kierunek kinowej adaptacji przygód Autobotów.

Jak podaje The Hollywood Reporter, w najnowszej odsłonie "Transformers" w głównej roli zobaczymy Anthony'ego Ramosa. Angaż nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony, ale aktor jest na finiszu uzgodnienia umowy z Paramount Pictures. Obecnie wytwórnia szuka aktorki, która dołączy do Ramosa jako postać pierwszoplanowa.

Nową wersję "Transformers" stworzą Paramount we współpracy z eOne firmy Hasbro - właściciela marki. Za nadchodzący film odpowie Steven Caple Jr. - reżyser "Creeda II". Scenariusz przygotował Joby Harold znany z "Johna Wicka 2". "Transformers" z Ramosem to inna produkcja niż zapowiedziany jakiś czas temu film, za który mają odpowiadać Marco Ramirez i Angel Manuel Soto. Wygląda więc na to, że w przyszłości czeka nas transformersowe odrodzenie.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

"Transformers 6" - kiedy premiera?

Na razie przedsięwzięcie jest owiane tajemnicą. Nie wiadomo nic na temat fabuły filmu, więc trudno też przewidywać, kiedy produkcja trafi na duży ekran. Chociaż poprzedni tytuł z serii - "Bumblebee" jest uznawany za reboot serii, twórcy zapowiedzieli, że szósta odsłona "Transformers" będzie kolejnym świeżym startem historii o Autobotach i Decepticonach. Za oryginalne pięć filmów odpowiadał Michael Bay. Chociaż pierwsze części były odebrane całkiem pozytywnie, z sequela na sequel serię oceniano coraz gorzej. Co przyniesie nowa odsłona "Transformers"? Przekonamy się za jakiś czas.

RadioZET.pl/The Hollywood Reporter
Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET