Zamknij

„Trolle 2” – familijny hit pojawi się w kinach już 2 października

„Trolle 2” – familijny hit pojawi się w kinach już 2 października
fot. Materiały prasowe

Sequel przygód Poppy i Mruka będzie można zobaczyć w kinach w całej Polsce

Urocze stworki wracają na ekran kin ku radości wszystkich najmłodszych miłośników słodyczy, kolorów i... piosenek! Pierwsza część filmu pojawiła się w kinach w 2016 roku i od razu podbiła serca najmłodszych widzów i ich rodziców. Tym razem Poppy i Mruk odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez Trolle, z którymi – by tak rzec – jakoś im nie po drodze. Kiedy jednak niespodziewane niebezpieczeństwo zagrozi całej populacji Trolli, Poppy i Mruk oraz ich przyjaciele wyruszą w wielką podróż przez nowe niebezpieczne lądy, by dokonać niemożliwego: pogodzić ze sobą wszystkie Trolle i połączyć się we wspólnej walce wrogowi.

 

Co ciekawe seans "Trolli 2" z pewnością miło zaskoczy nawet najbardziej zatwardziałych wielbicieli... heavy metalu! Kolorowe stworki zagrają między innymi ostre riffy kapeli Megadeth, zaś w oryginalnej wersji językowej głosu jednej z postaci użyczył sam Książę Ciemności, czyli Ozzie Osbourne. Z pewnością fani wielu gatunków muzycznych będą mieli do czego tupać nóżką!

Trolle Pomorska

 

Dodatkowo na najmłodszych widzów czeka nie lada atrakcja. W trzech miastach Polski będą mieli szansę spotkać bohaterów filmu i wziąć udział w roztańczonej, muzycznej imprezie.

Gdzie dokładnie pojawią się Trolle? Sprawdźcie poniżej:

  • 26 września w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy,
  • 3 października w Posnanii w Poznaniu,
  • 10 października w Atrium Targówek w Warszawie.
  •  

Na uczestników zabawy czekać będą wyjątkowe atrakcje:

  • WIELKI BOOMBOX, czyli przemieniamy dzieci w muzyczne supergwiazdy (peruki, kostiumy, makijaże, kolorowanie włosów itp.) i zapraszamy na gwiazdorską sesję zdjęciową!
  • KOLOROWE DISCO NA POKŁADZIE TROLLOBUSU! To będzie prawdziwie muzyczna podróż w pełnym muzyki i smakołyków dwupiętrowym Trollobusie!
  • OKO W OKO Z TROLLAMI, czyli spotkania z Poppy i Mrukiem, bohaterami komedii „Trolle 2”!
  • TROLL-KARAOKE, czyli scena, na której śpiewamy wielkie przeboje!
  • KOLOROWE PRZYPINKI, czyli zabawa: Jakim Trollem jesteś? Wspólnie robimy kolorowe, przypinki z wybraną postacią z filmu „Trolle 2”!
  • TROLLOWA STREFA HASBRO, czyli to, co dzieciaki kochają najbardziej – kolorowe zabawki Hasbro!

 

Wydarzenia we wszystkich miastach rozpoczynają się o godzinie 11 i są zgodnie z oświadczeniem organizatorów w pełni bezpieczne. Sprzęty mają być na bieżąco dezynfekowane, a wszyscy uczestnicy będą proszeni o zachowanie odpowiedniego dystansu i uczestnictwo w wydarzeniu w maseczkach.

 

Szczegółowy regulamin wydarzenia znajduje się pod linkiem https://tylkohity.pl/trolle-2