Zamknij

Twarzy znanej aktorki nie da się rozpoznać. Skąd ta zmiana?

Redakcja
23.08.2018 12:56
Twarzy znanej aktorki nie da się rozpoznać. Skąd ta zmiana?
fot. Instagram:@variety

Aktorzy nie raz zaskakiwali tym, jak bardzo mogą zmienić swój wygląd, aby dopasować się do odgrywanej roli. W sieci pojawiło się zdjęcie jednej z najpopularniejszych  aktorek Hollywood. Jej twarz zmieniła się nie do poznania.

Cechą doskonałych aktorów jest umiejętność niemal całkowitego wcielenia się w odgrywaną postać. Największe gwiazdy kina sprawiają wrażenie, jakby przeistaczały się w filmowych bohaterów. Dotyczy to często również imponujących przemian fizycznych. Często aktorki i aktorzy modelują swoją sylwetkę lub diametralnie zmieniają fryzury. Krajowym przykładem może być Małgorzata Kożuchowska, która do roli w nowym filmie Patryka Vegi diametralnie zmieniła wizerunek. W sieci możemy obejrzeć z kolei fotografię, na której bardzo ciężko rozpoznać jedną z największych gwiazd kina.

Nicole Kidman zmieniła się nie do poznania

W internecie pojawiło się zdjęcie z planu thrillera policyjnego „Destroyer”, którego premiera zapowiedziana została na wrzesień 2018 roku. Jest to historia pani detektyw, która musi zmierzyć się z wrogami z przeszłości, w tym przywódcą kalifornijskiej sekty. Produkcja zapowiada się na bardzo mroczną, a w głównej goli zobaczymy doskonałą Nicole Kidman.

To właśnie jej zdjęcie z planu filmu wzbudziło niemałe emocje. Aktorka jest bowiem na pierwszy rzut oka niemal nie do rozpoznania. Nie chodzi tu tylko o zafarbowane na czarno, przycięte włosy, ale przede wszystkim o zmęczoną, wychudzoną twarz. Nicole ma zapadnięte policzki, zniszczoną cerę i liczne zmarszczki. Grana przez nią postać z pewnością została potężnie doświadczona przez życie.

Fani Kidman zachwycają się jej metamorfozą, ale też martwią, czy przygotowania do roli nie wpłyną negatywnie na jej zdrowie. Miejmy nadzieję, że większość widocznych zmian to zasługa makijażu.

RadioZET.pl/MF