Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8: Anna Dereszowska jako Ed Sheeran

Redakcja
07.09.2017 10:31
TTBZ 8 Anna Dereszowska Ed Sheeran
fot. ons.pl

Anna Dereszowska jako Ed Sheeran w pierwszym odcinku show Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8. Premiera nowej serii programu już 09.09. Zobacz świetną przemianę polskiej aktorki. Będzie faworytką odcinka?

Premiera ósmego sezonu TTBZ już w sobotę 09.09. w telewizji Polsat, a tymczasem w sieci pojawił się krótki materiał promujący pierwszy odcinek show. Widzimy w nim kilka niezwykle udanych metamorfoz. Na pewno na scenie pojawią się m.in. Shazza - polska królowa disco polo, Bryan Adams oraz jeden z najpopularniejszych obecnie artystów - Ed Sheeran. Okazuje się, że w postać młodego rudzielca z Wielkiej Brytanii wcieliła się Anna Dereszowska.

TTBZ 8: Anna Dereszowska jako Ed Sheeran

Anna Dereszowska jako Ed Sheeran zaprezentuje swoją wersję popularnego utworu "Shape of You", w którym artysta trochę boksuje, a w międzyczasie zakochuje się w pięknej wojowniczce. Jak to wszystko pokaże Dereszowska i czy jej metamorfoza przekona jury? Naszym zdaniem aktorka świetnie poradziła sobie z tą rolą. Zobaczcie krótki zwiastun pierwszego odcinka.

"W programie zadania, które przychodzi wykonawcom zaprezentować to jest naprawdę duża sprawa. Wiem, bo jesteśmy już od dłuższego czasu w próbach, gimnastykujemy się na różne sposoby żeby umieć złapać barwy, które mogą nam przypaść w udziale i już teraz wiem, jakie jest to wielkie wyzwanie i jak wielka pracę wykonali ci, którzy w tym programie już brali udział" - powiedziała Anna Dereszowska w wypowiedzi dla serwisu Media Masters.

Oprócz Anny Dereszowskiej wśród uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8 są też m.in. Kacper Kuszewski, Kasia Moś i Krzysztof Antkowiak. Pełną listę gwiazd TTBZ możecie sprawdzić w poniższym artykule.

Zobacz także

RadioZET.pl.SA