Zamknij

TTBZ 8: Kacper Kuszewski z "M jak miłość" uczestnikiem show

Redakcja
06.07.2017 15:24
Kacepr Kuszewski kim jest TTBz
fot. ons.pl

Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8: do programu dołącza Kacper Kuszewski. Kim jest? Tego nie trzeba mówić, bo jest dobrze znany z roli w serialu "M jak miłość". Jak sobie poradzi w ósmym sezonie TTBZ?

Kacper Kuszewski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8. Gwiazdor będzie jednym z uczestników popularnego programu. Tym, którzy śledzą polskie seriale, Kuszewskiego nie trzeba przedstawiać. To aktor grający postać Marka Mostowiaka z "M jak miłość". Jednak nie wszyscy wiedzą, że Kacper Kuszewski to także wokalista, który ma na swoim koncie solową płytę, zatytułowaną "Album Rodzinny". Oprócz tego, od 2016 roku jest wokalistą grupy Leszcze, w której zastąpił Katarzynę Pakosińską.

Teraz ma szansę na świetny występ w TTBZ. Czy może wygrać program? Śpiewający aktor ma już za sobą udany występ w jednej z edycji Tańca z gwiazdami, brał też udział w polsatowskim "Jak oni śpiewają", gdzie zajął trzecie miejsce.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8: uczestnicy

Kacper Kuszewski to nie pierwszy już ogłoszony uczestnik TTBZ 8. Wcześniej w gronie znanych osób, które spróbują swoich sił w programie, znalazła się Kasia Moś. Ogłoszono też, że w ósmym sezonie pojawi się też Aleksandra Gintrowska.

Tradycyjnie w show wystąpi ośmiu uczestników, a na ogłoszenie kolejnych jeszcze trochę poczekamy. Ósma edycja programu zaplanowana jest na jesień, ale dokładna data premiery TTBZ 8 nie jest jeszcze znana. Kim będą kolejni uczestnicy programu? Przekonamy się wkrótce.

Przypomnijmy, że w poprzednich seriach show zwycięzcami byli m.in. Katarzyna Popowska, Aleksandra Szwed, Bartłomiej Kasprzykowski czy Marek Kaliszuk.

Będziecie kibicować serialowemu Markowi Mostowiakowi?

RadioZET.pl/SA