Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9: jury nowego sezonu. Kto w składzie?

Redakcja
16.01.2018 16:11
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9 jury skład
fot. Instagram

9. sezon show Twoja Twarz Brzmi Znajomo już wiosną 2018 wróci na antenę telewizji Polsat. przed nami nowi uczestnicy, nowe metamorfozy i jury w nowym składzie. Po poprzedniej edycji swoje odejście ogłosił Bartek Kasprzykowski. Już oficjalnie wiadomo, kto go zastąpi.

Kto w jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9 po zmianach? Program powróci we wiosennej ramówce Polsatu, a tymczasem trwają poszukiwania uczestników. Jednocześnie ogłoszono, kto na miejscu jurora zastąpi Bartka Kasprzykowskiego. Tuż po tym, kiedy aktor zdradził, że odchodzi z programu, przyznał, że na swoim miejscu w show najchętniej zobaczyłby Kacpra Kuszewskiego. "Gdyby ode mnie zależało, to widziałbym w tej roli Kacpra Kuszewskiego, który cały czas się rozwija, szlifuje swój talent i wzbudza sympatię, co w tym programie jest bardzo ważne. Kacper ma ode mnie zawsze dziesiątkę" – powiedział.

TTBZ 9: Miko i Młynarczyk gwiazdami show

Okazuje się, że słowa te stały się prorocze, a Kuszewski oficjalnie potwierdził, że zasiądzie w fotelu jurora. Na filmiku, który pojawił się w sieci, aktor pozdrawia z urlopu w ciepłych krajach i zaprasza na TTBZ ze swoim udziałem już nie w roli uczestnika, tylko jurora.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9: jury - pełny skład

Poza nowym w roli jurora Kuszewskim fani programu TTBZ nie muszą obawiać się żadnych zmian. Pozostała trójka, czyli Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski i Katarzyna Skrzynecka pozostają na swoich miejscach. Jak i w poprzednich edycjach, tak i w nadchodzącej prowadzącymi będą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

Pierwszy odcinek pilotowej serii TTBZ wyemitowany został wiosną 2014 roku. Od tej pory program niezmiennie pojawia się w ramówce Polsatu i cieszy się niesłabnącą popularnością. Przypomnijmy, że wśród dotychczasowych zwycięzców programu znaleźli się: Katarzyna Popowska, Aleksandra Szwed oraz Bartek Kasprzykowski. Jak widać, kolejny raz zwycięzca show został jurorem, bo także Kacper Kuszewski na tej liście się znalazł, jako zwycięzca ósmego sezonu.

RadioZET.pl