Zamknij

Gwiazdor „M jak miłość" w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Redakcja
15.01.2018 10:25
Gwiazdor „M jak miłość" w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
fot. Facebook

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9" już niedługo. Kto wystąpi w programie Polsatu? Pojawiają się pierwsze nazwiska uczestników.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9. Miko i Młynarczyk w programie

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9" będzie można oglądać w Polsacie już wiosną 2018 roku. Jak podaje serwis party.pl, w programie pojawią się m.in. Iza Miko i Andrzej Młynarczyk, czyli Tomek Chodakowski z „M jak miłość".

Izę Miko można było oglądać m.in. już w „Azja Express". Andrzej Młynarczyk, który kilka miesięcy temu odszedł z serialu „M jak miłość", w 2010 roku brał udział w „Tańcu z gwiazdami".

Zobacz także

Jego partnerką taneczną była Blanka Winiarska, z którą zajął ósme miejsce. Można było oglądać go także w „Celebrity Splash!". Aktor co prawda odpadł w pierwszym odcinku, ale ze względu na odejście z programu Macieja Dowbora powrócił do konkursu – ostatecznie odpadł w półfinale.

twoja twarz brzmi znajomo

Przypomnijmy, że w 9. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z programem pożegna się Bartek Kasprzykowski. Zamiast niego w jury zobaczymy Kacpra Kuszewskiego, czyli serialowego Marka Mostowiaka, byłego kolegę z planu Andrzeja Młynarczyka.

W 8. edycji programu swoich sił spróbowali: Anna Dereszowska, Kasia Moś, Ola Gintrowska, Marcel Sabat, Beata Olga Kowalska, Mariusz Ostrowski, Krzysztof Antkowiak i Kacper Kuszewski, który wygrał w finale show.

Zobacz także

Główną nagrodą w programie są pieniądze. Uczestnicy są zobowiązani przekazać je na wybrany przez siebie cel charytatywny.

RadioZET.pl/SI