Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9. Odchodzi jeden z jurorów!

Redakcja
27.12.2017 15:30
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9. Odchodzi jeden z jurorów!
fot. ons.pl

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9" przyniesie zmiany. W nadchodzącej edycji programu zmieni się skład jurorów. Kto odejdzie z programu?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9. Zmiany w jury

Okazuje się, że z programem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pożegna się Bartek Kasprzykowski.

„O, widzę, że poczta pantoflowa jest niezawodna. Tak, to prawda, choć to nie jest łatwa decyzja, kiedy się rezygnuje z tak wyjątkowego programu" – zdradził Bartek Kasprzykowski w rozmowie z dziennikiem „Super Express". Przy okazji zdradził też, kogo chętnie zobaczyłby na swoim miejscu w show. „Gdyby ode mnie zależało, to widziałbym w tej roli Kacpra Kuszewskiego, który cały czas się rozwija, szlifuje swój talent i wzbudza sympatię, co w tym programie jest bardzo ważne. Kacper ma ode mnie zawsze dziesiątkę" – dodał popularny aktor.

W 8. edycji programu swoich sił spróbowali: Anna Dereszowska, Kasia Moś, Ola Gintrowska, Marcel Sabat, Beata Olga Kowalska, Mariusz Ostrowski, Krzysztof Antkowiak i Kacper Kuszewski, który został zwycięzcą.

Czy Kacper Kuszewski dołączy do jurty „Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? A może producenci przygotowali dla widzów inną niespodziankę? O tym z pewnością przekonamy się już niedługo.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9" będzie można oglądać w Polsacie prawdopodobnie już wiosną 2018 roku.

RadioZET.pl/SI