Zamknij

Zwyciężczyni „Tańca z gwiazdami” w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

Redakcja
22.01.2018 15:13
Zwyciężczyni „Tańca z gwiazdami” w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!
fot. Radio ZET

„Twoja twarz brzmi znajomo 9” już wiosną 2018 roku. Kto wystąpi w programie? Pojawiły się pierwsze nazwiska. Niektóre naprawdę mocne!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9. Uczestnicy i jury

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9” będzie można oglądać w Polsacie już niedługo, bo wiosną 2018 roku. W show pojawią się ponoć m.in. Iza Miko i Andrzej Młynarczyk, czyli Tomek Chodakowski z „M jak miłość”. Magazyn „Flesz” podał, że w polsatowskim show wystąpi także Anna Guzik, która ma na swoim koncie wygraną „Tańca z gwiazdami” i powoli wraca do show-biznesu po urlopie macierzyńskim.

Zobacz także

Serwis party.pl informuje, że w programie pojawią się także: Joanna Lazer z zespołu Red Lips oraz wokalista Filip Lato, który dał się poznać dzięki piosence „100” nagranej z zespołem Sound'n'Grace.

Warto przypomnieć, że w 9. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” z programem pożegna się jeden z jurorów — Bartek Kasprzykowski. Zamiast niego w jury zobaczymy Kacpra Kuszewskiego, czyli serialowego Marka Mostowiaka, byłego kolegę z planu Andrzeja Młynarczyka.

Zobacz także

W 8. edycji programu swoich sił spróbowali: Anna Dereszowska, Kasia Moś, Ola Gintrowska, Marcel Sabat, Beata Olga Kowalska, Mariusz Ostrowski, Krzysztof Antkowiak i Kacper Kuszewski, który wygrał w finale show. Teraz serialowego Marka Mostowiaka zobaczymy w roli jurora. Jak się sprawdzi? Przekonamy się już niebawem.

RadioZET.pl/SI