Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Anna Guzik jako Sławomir [WIDEO]

Redakcja
26.03.2018 13:36
TTBZ Sławomir - Anna Guzimk
fot. screen TTBZ

Anna Guzik jako Sławomir Zapała w czwartym odcinku show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Aktorka przeszła rewelacyjną metamorfozę, która przykuła uwagę jurorów i widzów.

W 4. odcinku 9. sezonu show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pojawił się Sławomir Zapała — a dokładnie aktorka Anna Guzik, która wcieliła się w rolę znanego piosenkarza i zaśpiewała jego hit „Miłość w Zakopanem”. Jej metamorfoza zachwyciła jury programu, jednak zwycięstwo ostatecznie przypadło innemu uczestnikowi.

Anna Guzik jako Sławomir śpiewa „Miłość w Zakopanem”

Jak zwykle po programie w sieci pojawiło się wiele komentarzy i opinii o tym, kto wypadł najlepiej, a kto najgorzej. Jak zwykle nie wszystkim podobał się zwycięzca  programu — tym razem Iza Miko jako Björk. Zdania były podzielone, jednak zdecydowanie Anna Guzik jako Sławomir była jedną z faworytów internautów.

Zagłosuj

Jak oceniasz metamorfozę Anny Guzik?

Liczba głosów:

„Dla mnie osobiście to był najlepszy odcinek tej edycji i jeden z najlepszych odcinków ogółem... Świetny był Sławomir w wersji Ani Guzik, Macy Gray Rudej i Bjork Izy genialne, reszta występów też na naprawdę wysokim poziomie” — komentuje na Facebooku jeden z internautów.

„Sława i Sławomir number one!!! Reszta porażka... A dla jury, wielkie okulary!!!” — pisze ktoś inny.

Kolejny odcinek TTBZ już w sobotę 31 marca 2018 w Polsacie. Uczestnicy wystąpią w nim, prezentując utwory znane z filmowych hitów, bo tematem przewodnim odcinka jest właśnie muzyka filmowa. Usłyszymy zatem m.in. piosenki z filmów: „Pan Wołodyjowski”, „Czarnoksiężnik z Oz” czy „Boska Florence”.

RadioZET.pl/SA