Zamknij

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto wygrał w trzecim odcinku sezonu?

Redakcja
23.09.2018 11:00
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto wygrał w trzecim odcinku sezonu?
fot. Instagram:@twojatwarzbrzmiznajomo

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to muzyczne show Polsatu, które zyskało dużą sympatię widzów. Obecnie możemy oglądać już trzeci sezon programu, w którym znane postacie przeobrażają się w słynnych muzyków. Kto tym razem okazał się najlepszy?

W sobotę 22 września widzowie po raz kolejny mogli oglądać muzyczne show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Oparty na hiszpańskim formacie program zyskał duże zainteresowanie. Widzowie z zainteresowaniem oglądają występy gwiazd, które przeobrażają się w gwiazdy światowej muzyki. Ciekawe są nie tylko zdolności wokalne i aktorskie uczestników, ale też profesjonalna charakteryzacja. Kto okazał się najlepszy w trzecim odcinku?

Kto wygrał trzeci odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Odcinek rozpoczął się od występu zwycięzców poprzednich edycji. Aleksandra Szwed i Marek Kaliszuk rozgrzali publiczność, wcielając się w duet Ariany Grande i Steviego Wondera. Po nich na scenie pojawił się Bono, w którego przemienił się Rafał Szatan. Jego występ bardzo podobał się jurorom, szczególnie Kacper Kuszewski nie szczędził komplementów. 

Z kolei następny występ urzekł Małgorzatę Walewską. Jako Halina Kunicka na scenie pojawiła się wokalistka Honorata Skarbek. Wyglądała pięknie i z gracją wcieliła się w legendę polskiej muzyki. 

W zupełnie innym stylu zaśpiewał członek zespołu Łobuzy, Boogie. Wylosował rolę Liama Gallaghera z zespołu Oasis i poradził sobie z zadaniem bardzo dobrze. Z kolei przed trudnym zadaniem stanął Mateusz Ziółko. Zawsze bowiem trudniej jest wcielić się w postać o przeciwnej płci. Jednak jego występ w roli Maggie Reilly był doskonały,

Dopiero jak dziewica chrząknęła to mi Kacper podpowiedział, że to nie ta dziewica, tylko to jest Ziółko - komentował Paweł Królikowski.

Doskonałe wrażenie zrobiła także Michalina Sosna, która jako Afric Simone była prawdziwym wulkanem energii. Następnie na scenie pojawili się: Adriana Kalska jako Andrzej Krzywy, Kasia Maciąg jako David Hidalgo i Marek Molak jako Grzegorz Hyży. I to właśnie ostatni występ uznany został za najlepszy. Mimo wysokiego poziomu wszystkich uczęstników, tylko wykonanie Molaka sprawiło, że część jury wstała z foteli. Drugie miejsce zajął Rafał Szatan, a na najniższym stopniu podium stanął Mateusz Ziółko.

RadioZET.pl/MF