Zamknij

TTBZ 9: jurorzy niezadowoleni ze zmian? Chodzi o Kuszewskiego

Redakcja
19.02.2018 12:17
Kacper Kuszewski juty TTBZ 9
fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Kacper Kuszewski w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” najpierw był uczestnikiem, a teraz jurorem. Zanim jeszcze w telewizji ruszyła emisja show z jego udziałem na jurorskim fotelu, zza kulis dochodzą głosy o niezadowoleniu pierwszych członków jury. Czy rzeczywiście aktor „M jak miłość” jest powodem niesnasek, czy to podgrzewanie atmosfery przed programem?

Nowy juror „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” — Kacper Kuszewski — zastąpił na tym miejscu Bartłomieja Kasprzykowskiego. Okazuje się, że „stare” grono jurorów jest niezbyt zadowolone z tej zmiany. W rozmowie z magazynem „Party” Paweł Królikowski stwierdził, że nie zawsze osoba, która jest zwycięzcą edycji, nadaje się na jurora. Oprócz tego, jak dodał Królikowski, zmiany w jury wnoszą pewien zamęt, bo oceniający także się ze sobą zżywają i uczą dogadywać się w programie.

„My zawsze jesteśmy niechętni zmianom w jury, bo nigdy nie wiadomo, kogo ta zmiana dotknie. Do dziś wspominamy Kasię Kwiatkowską, DJ-a Adamusa, z którym mieliśmy wspólny język. Myśmy się wszyscy gdzieś zakolegowali, a nawet trochę bardziej, bo to jest praca na takich strunach emocji, które są połączone” — powiedział juror.

Nieco cieplej o udziale Kuszewskiego wypowiedziała się Małgorzata Walewska. Przyznała, że jej zdaniem nowy juror jest podobny w swoich opiniach do Kasprzykowskiego.

„Kacper jest analityczny, tak jak Bartek Kasprzykowski bardzo analizował wszystkie szczegóły. Kacper też analizuje warstwę wokalną i widzę, że mają bardzo podobne opinie [...]. Słyszymy podobnie i widzimy podobnie, i nie wiem, co to może oznaczać” — mówi Walewska.

Czy Kacper Kuszewski i dawni jurorzy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” znajdą wspólny język? Przekonamy się o tym niebawem.

Więcej informacji o TTBZ 9: uczestnicy oraz data premiery na RadioZET.pl.

RadioZET.pl/SA