Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Anna Guzik jako Krzysztof Krawczyk

Redakcja
01.03.2018 15:37
Ania Guzik jako Krzysztof Krawczyk
fot. mat. prasowe

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9” rusza już 3 marca, w sobotę. Mamy wideo z tego odcinka. W kogo wcieli się Anna Guzik? Tego chyba nikt się nie spodziewał!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Anna Guzik jako Krzysztof Krawczyk

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9” rusza z przytupem. Już w sobotę, 3 marca, będziemy świadkami nowych metamorfoz i występów gwiazd. Jedną z faworytek będzie na pewno Anna Guzik, sympatyczna aktorka, znana z kilku serialowych produkcji. W pierwszym odcinku 9. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” serialowa Żaneta wcieli się w... Krzysztofa Krawczyka!

Oprócz Ani w 9. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wystąpią: Andrzej Młynarczyk, Iza Miko, Filip Lato, Joanna Lazer, Krzysztof Szczepaniak, Natalia Krakowiak oraz Jan Traczyk.

Zobacz także

Przypomnijmy, że do jury programu, w którym zasiadają Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska i Paweł Królikowski, dołączył Kacper Kuszewski (zamiast Bartka Kasprzykowskiego).

Program poprowadzi niezastąpiony duet Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

W 8. edycji programu swoich sił spróbowali: Anna Dereszowska, Kasia Moś, Ola Gintrowska, Marcel Sabat, Beata Olga Kowalska, Mariusz Ostrowski, Krzysztof Antkowiak i Kacper Kuszewski, który został zwycięzcą.

Uczestnicy 9. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” postarają się nas zachwycić swoimi metamorfozami już w sobotę 3 marca, o godz. 22:00, w telewizji Polsat.

RadioZET.pl/SI