Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Finał 9. edycji 19 maja

Redakcja
17.05.2018 09:10
Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Finał 9. edycji
fot. mat.prasowe

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – finał 9. edycji programu już 19 maja. Co się wydarzy? Na scenie nie zabraknie wielkich emocji.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Finał 9. edycji

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – finał już w następną sobotę, 19 maja. W ostatnim odcinku 9. edycji uczestnicy stworzą kultowy zespół Abba. W członków grupy wcielają się: Anna Guzik, Filip Lato, Krzysztof Szczepaniak i Janek Traczyk. Wykonują przebój „Waterloo”.
W duetach zaśpiewają Izabela Miko, Natalia Krakowiak, Ruda z Red Lips i Andrzej Młynarczyk. Zwycięzca dostanie 100 tysięcy złotych, które będzie mógł przeznaczyć nawybrany przez siebiecel charytatywny.
Finał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w sobotę 19 maja o godzinie 22.10, oczywiście w Polsacie.

Zobacz także

Zgodnie z program finał powinien przypaść 12.05.2018. Telewizja Polsat zdecydowała się jednak przesunąć termin emisji ostatniego odcinka 9. sezonu ze względu na finał konkursu „Eurowizja”, który odbył się 12.05.2018. 

W 9. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wystąpili: Anna Guzik, Andrzej Młynarczyk, Iza Miko, Filip Lato, Joanna Lazer, Krzysztof Szczepaniak, Natalia Krakowiak oraz Jan Traczyk.

Przypomnijmy, że w 9. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z programem pożegnał się Bartek Kasprzykowski. Zamiast niego w jury zobaczyliśmy Kacpra Kuszewskiego, czyli serialowego Marka Mostowiaka.

Show prowadzili niezastąpieni Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Finał 9. edycji 19 maja

RadioZET.pl/SI