Zamknij

"Twoja twarz brzmi znajomo": Michalina Sosna jako Cleo [VIDEO]

Redakcja
16.09.2018 19:05
"Twoja twarz brzmi znajomo": Michalina Sosna jako Cleo [VIDEO]
fot. Instagram:@michalina_sosna

W piątek widzowie mogli podziwiać kolejne wcielenia gwiazd w show "Twoja twarz brzmi znajomo". Jednym z najciekawszych występów była kreacja Cleo, jaką przedstawiła Michalina Sosna. Czy rzeczywiście była idealną kopią wokalistki?

"Twoja twarz brzmi znajomo" to show emitowane przez stację Polsat, w którym znane osoby wcielają się w artystów, którzy zostali dla nich wylosowani. Aktorzy, dziennikarze i celebryci uczą się zachowania muzyków, starają się przyswoić ich maniery wokalne i są charakteryzowani tak, by stać się na chwilę ich wierną kopią. Jury ocenia nie tylko umiejętność śpiewu, ale właśnie stopień odwzorowania oryginału.

Jak Michalina Sosna udawała Cleo?

Jedną z uczestniczek obecnie emitowanego sezonu programu jest Michalina Sosna, aktorka znana między innymi z roli w "Planecie singli" i serialu "Przyjaciółki". Talent aktorski z pewnością pomógł jej we wcieleniu się w Cleo i wykonanie jednego z jej największych przebojów, "Łowcy gwiazd". Zadanie było o tyle trudne, że Cleo znana zarówno z charakterystycznej urody, jak i unikalnej barwy głosu. Michalina jednak poradziła sobie doskonale, co doceniło jury. Katarzyna Skrzynecka tak oceniła występ Sosny.

- Fantastycznie zrobiłaś i barwę głosu Cleo i manierę wypowiadania sylab.

Trzeba przyznać, że aktorka poradziła sobie z trudnym zadaniem wejścia w skórę Cleo znakomicie. W charakterystycznym pióropuszem i ostrym spojrzeniem mogła zmylić nieuważnych słuchaczy. 

RadioZET.pl/MF