Zamknij

„Twoja twarz brzmi znajomo”: finałowy odcinek zniknął z ramówki. Co się stało?

Redakcja
08.11.2018 13:52
„Twoja twarz brzmi znajomo”: finałowy odcinek zniknął z ramówki. Co się stało?
fot. Instagram:@twojatwarzbrzmiznajomo

Widzowie z niecierpliwością czekają na finałowy odcinek show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Nie zostanie on jednak wyemitowany 10 listopada, jak było to zakładane. Czemu ostatni odcinek programu zniknął z ramówki? Kiedy zobaczymy finał?

Jubileuszowa, dziesiąta edycja show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo” weszła w decydujący etap. Przed widzami największe emocje, czyli ostatni, finałowy odcinek sezonu. Program cieszy się dużą popularnością i przyciąga przed telewizory rzesze widzów, którzy mają swoich faworytów wśród występujących gwiazd. W ostatnim odcinku czeka nas ostateczna walka o nagrodę Złotej Maski oraz nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych, którą zwycięzca przekaże na wybrany przez siebie cel charytatywny. Dziesiąta edycja programu wzbudza wiele emocji, a nawet kontrowersji. Występ Boogiego, który wcielił się w rapera Drake'a, został surowo oceniony przez amerykańskie media, które oskarżyły producentów polskiej edycji o rasizm.

Finaliści prograamu
fot. Instagram:@twojatwarzbrzmiznajomo

Kiedy zobaczymy finał „Twoja twarz brzmi znajomo”?

Finałowy odcinek dziesiątego sezonu „Twoja twarz brzmi znajomo” zapowiedziany został na 10 listopada 2018 roku. Jednak w najbliższą sobotę nie zobaczymy ostatniego odcinka serii. Fani jednak nie muszą obawiać się, że nie zobaczą finału. Odcinek został przełożony ze względu na emisję „Koncertu dla Niepodległej” zorganizowanego z okazji Święta Niepodległości. Relacja zostanie wyemitowana 10 listopada o 21.45. Finał show zostanie pokazany z tygodniowym opóźnieniem. Widzowie zobaczą swoich ulubionych uczestników 17 listopada. Producenci przygotowali również dla widzów niespodziankę. W niedzielę, 11 listopada Polsat wyemituje odcinek specjalny, w którym pokaże wybrane występy ze wszystkich dotychczasowych edycji.

W finale wystąpi czterech uczestników: Adriana Kalska, Mateusz Ziółko, Marek Molak oraz Rafał Szatan.

ZOBACZ TAKŻE: "Twoja twarz brzmi znajomo": Adriana Kalska jako Adele

RadioZET.pl/MF