Zamknij

"Twoje Imperium": Waldek z "Kiepskich" nie płaci alimentów? Żona wpadła przez niego w długi

Redakcja
11.02.2019 16:04
"Twoje Imperium": Waldek z "Kiepskich" nie płaci alimentów? Żona wpadła przez niego w długi
fot. Michal WARGIN/East News

Bartosz Żukowski, znany z roli Waldka w serialu "Świat według Kiepskich" ma mieć spore kłopoty finansowe. Jego żona złożyła pozew rozwodowy i walczy o odzyskanie alimentów na córkę. Aktor ma zalegać z kwotą nawet 20 tysięcy złotych.

Bartosz Żukowski w świadomości widzów funkcjonuje przede wszystkim jako Walduś Kiepski z popularnego serialu komediowego "Świat według Kiepskich". Absolwent Studia Teatralnego przy Teatrze Ochoty w Warszawie ma jednak na swoim koncie role w wielu produkcjach filmowych i telewizyjnych. Występował między innymi w "Jasnych błękitnych oknach" oraz "Domu złym", a w 2015 roku wcielił się w uzdrowiciela w "Moje córki krowy". Jednak jak informuje magazyn "Twoje Imperium", w życiu prywatnym Żukowskiego nadal nie wiedzie się najlepiej.

ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH: serial powróci na ekrany. Widzowie będą w szoku

Bartosz Żukowski
fot. Instagram:@VIPHOTO/East News

Bartosz Żukowski nie chce płacić alimentów?

Jak czytamy w "Twoim Imperium", Żukowski jest w trakcie rozwodu z Ewą Coll i ma zasądzone alimenty na córkę Polę w wysokości 3 tysięcy złotych miesięcznie. Problem w tym, że aktor ma nie wywiązywać się z zobowiązania i łącznie zalegać na kwotę nawet 20 tysięcy złotych. Ponadto żona ma mieć przez niego inne problemy finansowe.

- Mąż twierdzi, że na wszystkich kontach bankowych ma zajęcia komornicze i nie może płacić trzech tysięcy miesięcznie na córkę. A zarazem mówi w sądzie, że wydaje tysiące złotych na dentystę i ubrania dla niej  - zdradziła Ewa Coll "Twojemu Imperium".

QUIZ: Zobacz, jak dobrze znasz serial "Świat według kiepskich"

Aktor ma składać do sądu coraz to nowe pisma i grać na zwłokę, a także utrzymywać, że wszystkie jego konta są zajęte przez komornika i nie ma z czego płacić. Żona gwiazdy "Świata według Kiepskich" ma również twierdzić, że mąż zadłużył ich wspólne mieszkanie.

- Już trzeci komornik ściąga z mojej pensji połowę za jego długi. Mąż ukrywa dochody, gra na zwłokę, ale kary za niepłacenie alimentów nie uniknie - czytamy.

Jak dotąd aktor w żaden sposób nie odniósł się do tych informacji.

RadioZET.pl/se.pl/MF