Zamknij

Netflix pokazał zwiastun nowego musicalu. Kiedy premiera filmu "Tydzień życia"? [WIDEO]

24.02.2021 11:21
Netflix pokazał zwiastun nowego musicalu. Kiedy premiera filmu "Tydzień życia"? [WIDEO]
fot. RICHARD PETERSON/NETFLIX

"Tydzień życia" to romantyczny musical platfromy Netflix. Co wiemy o filmie i kiedy odbędzie się jego premiera? Przedstawiamy wszystko, co musicie wiedzieć o musicalu "Tydzień życia".

"Tydzień życia", czyli Netflix prezentuje kolejny musical. Po głośnym "Balu" przyszedł czas na... letni obóz! W najnowszym filmie platformy przenikniemy do nastoletniego świata pełnego muzyki, miłości, lecz także poważnych problemów. Co wiemy o filmie "Tydzień życia" i kiedy odbędzie się jego premiera? Zobaczcie zwiastun.

"Tydzień życia" - zwiastun musicalu Netflixa

Zwiastun filmu "Tydzień życia" prezentuje się następująco:

W trakcie seansu poznamy historię chłopaka z problemami, który dostaje od życia drugą szansę. Gdy trafia na obóz letni, odnajduje miłość i nową drogę. Czy uda mu się jednak pokonać demony przeszłości? W oficjalnym opisie filmu "Tydzień życia" czytamy: 

Zbuntowany nastolatek Will Hawkins (Kevin Quinn) łamie prawo i staje przed ważnym wyborem: może odbyć karę w poprawczaku lub udać się na chrześcijański obóz letni. Wybiera ten drugi, gdzie początkowo czuje się kompletnie nie na miejscu. Jednak z czasem uczy się otwartości, zakochuje się w jednej z obozowiczek (Bailee Madison) i odkrywa swoją nową społeczność w miejscu, w którym zupełnie się tego nie spodziewał.

Netflix

"Tydzień życia" - kiedy premiera na Netflix?

Premiera filmu "Tydzień życia" odbędzie się 26 marca 2021 roku na platformie Netflix. W rolach głównych wystąpili David Koechner i Sherri Shepherd. Autorką scenariusza jest Kail Bailey, zaś za reżyserię odpowiada Roman White, znany głównie ze swojej pracy nad teledyskami Taylor Swift i Justina Biebera.