Zamknij

„Ucho Prezesa 2" – premiera już dzisiaj. Kiedy na YouTube?

Redakcja
07.09.2017 08:30
„Ucho Prezesa 2" – premiera już dzisiaj. Kiedy na YouTube?
fot. Ucho Prezesa 2/YouTube

„Ucho Prezesa 2" wraca. Już dzisiaj, 7 września, premiera 2. sezonu kultowego serialu Roberta Górskiego z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Ucho Prezesa 2. Kiedy pierwszy odcinek na YouTube?

1. odcinek „Ucho Prezesa 2" tradycyjnie będzie miał premierę w serwisie Showmax Polska – ci, którzy mają tam konto, mogą 7 września bez problemu zobaczyć pierwszy odcinek nowego sezonu serialu.

A kiedy 1. odcinek trafi na YouTube? Tu zapowiadają się zmiany – twórcy „Ucha Prezesa" poinformowali, że w drugim sezonie odcinki na YouTube będzie można oglądać z tygodniowym opóźnieniem, czyli 1. odcinek „Ucha Prezesa 2" na YouTube pojawi się 14 września – dokładnie o 8.00 rano.

Co wydarzy się w nowej odsłonie „Ucha Prezesa"? Wiadomo, że w drugim sezonie po raz pierwszy akcja przeniesienie się poza słynny gabinet przy Nowogrodzkiej – i to, jak wnioskujemy ze zwiastuna, już w pierwszym odcinku! Wcześniej zapowiadano, że do obsady serialu dołączy wiele znanych gwiazd. Górski nie chciał jednak zdradzić nazwisk. Wiadomo, że na pewno wrócą: Robert Górski (jako prezes Jarosław), Mikołaj Cieślak (minister Mariusz), Izabela Dąbrowska (pani Basia), Wojciech Kalarus (minister Antoni) czy Paweł Koślik (prezydent Adrian). Andrzej Seweryn będzie miał okazję wcielić się w Jarosława Gowina.

Zobaczcie poniżej zwiastun 1. odcinka 2. sezonu „Ucha Prezesa".

RadioZET.pl/SI