Zamknij

Ucho Prezesa. 1. odcinek 3. sezonu na YouTube

Redakcja
22.03.2018 12:48
Cezary Pazura w Ucho Prezesa
fot. YouTube

1. odcinek 3. sezonu „Ucha Prezesa” już na YouTube. Co się wydarzyło? Jacy nowi aktorzy dołączyli do obsady serialu Roberta Górskiego? Zdradzamy wszystkie informacje.

Ucho Prezesa. 1. odcinek 3. sezonu na YouTube

1. odcinek 3. sezonu „Ucha Prezesa” zatytułowany „Zęby Krokodyla” przedstawia historię polskiej polityki tuż po rekonstrukcji rządu. Antoni jest wściekły na prezesa, a Mariusz doskonale odnajduje się w roli nowego szefa MON.

„Po zmianach personalnych w rządzie nadszedł czas wyrównywania za nie rachunków. Gdy Antoni szuka sprawiedliwości, Prezes z Mariuszem szukają dla niego zajęcia, żeby z walecznego sprzymierzeńca nie stał się wrogiem. Bo prawdziwy wróg czyha tuż za rogiem. A właściwie w Brukseli” — czytamy w opisie odcinka.

Zobacz także

W roli Donalda pojawia się Cezary Pazura, a jego ukochaną znajomą Angelkę gra Antonia von Romatowski. Para podczas codziennych ćwiczeń na siłowni dyskutuje na temat gazociągu Nord Stream II. Pojawia się też wątek sprawy Amber Gold.

W 1. odcinku 3. sezonu „Ucha Prezesa” zagrali:

Robert Górski
Mikołaj Cieślak
Wojciech Kalarus
Grzegorz Ciągardlak
Cezary Pazura
Antonia von Romatowski
Robert Mazurkiewicz
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Magdalena Kacprzak
Tomasz Budyta
Paweł Koślik

W 3. sezonie „Ucha Prezesa” pojawią się nowi bohaterowie i najprawdziwsze kulisy wydarzeń polskiej sceny politycznej.

„Ucho Prezesa” to miniserial polityczny stworzony przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju. 3. sezon serii będzie liczył 14 odcinków, z czego dwa będą dostępne tylko w Showmax.

RadioZET.pl/SI