Zamknij

Uma Thurman: Quentin Tarantino prawie mnie zabił

Redakcja
06.02.2018 09:45
Uma Thurman: Quentin Tarantino prawie mnie zabił
fot. ons.pl

Uma Thurman udzieliła szczerej rozmowy dziennikarzowi „New York Timesa”. Oskarżyła w niej Harveya Weinstesina o napaść seksualną. Niepochlebnie wypowiedziała się także o współpracy z Quentinem Tarantino.

Uma Thurman opowiedziała, jak amerykański reżyser zmusił ją do udziału w niebezpiecznej scenie bez udziału kaskadera. Aktorka musiała bardzo szybko prowadzić samochód po nierównej drodze — to słynna ostatnia scena z „Kill Billa”.

Zobacz także

Jak opowiada Thurman, podczas nagrywania tej sceny straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła autem w drzewo. Wypadek niósł ze sobą niebezpieczne skutki zdrowotne — aktorka miał uraz mózgu i uszkodzone kolana.

Zobacz także

„Quentin przyszedł do mojej przyczepy i nawet nie chciał słyszeć mojej odmowy. Był wciekły, bo przeze mnie stracili mnóstwo czasu. Byłam przerażona, ale on zapewniał mnie, że samochód jest bezpieczny. Miałam jechać bardzo szybko tylko po to, aby moje włosy odpowiednio powiewały na wietrze. Prawda jest taka, że siedziałam w pudełku-śmierci. Fotel nie był odpowiednio przykręcony. Droga była piaszczysta i kręta” — powiedziała Thurman w wywiadzie dla gazety.

Zobacz także

Quentin Tarantino odmówił komentarza w tej sprawie.

RadioZET.pl/SI