Zamknij

Tom Holland i Mark Wahlberg na nowym zdjęciu z adaptacji gry Uncharted

25.05.2021 09:39
Tom Holland
fot. Invision/Invision/East News

W sieci pojawiło się zdjęcie z filmu "Uncharted" przedstawiające Toma Hollanda jako Nathana Drake'a i Marka Wahlberga w roli Sully'ego. Czy fani serii gier będą zadowoleni?

Wytwórnia Sony Pictures podzieliła się nowym kadrem z długo wyczekiwanego filmu na podstawie gier wideo Uncharted. Widzimy na nim głównych bohaterów produkcji, w których wcielili się Tom Holland i Mark Wahlberg.

"Uncharted" - Tom Holland i Mark Wahlberg na nowym zdjęciu

Chociaż adaptacje gier wideo nie cieszą się zbyt dużym uznaniem miłośników filmu i entuzjastów gier, bo zazwyczaj nie oddają należycie ducha oryginału i bardzo często są po prostu średnimi produkcjami, Hollywood się nie poddaje. Wygląda jednak na to, że w przypadku niezwykle filmowej serii Uncharted może być zupełnie inaczej.

Dotychczasowe oficjalne zdjęcia z "Uncharted" zapowiadały jedynie klimat produkcji. Teraz mamy okazję po raz pierwszy zobaczyć gwiazdora "Spider-Mana" w akcji. Na fotografii widzimy Nathana Drake'a, który wspólnie ze swoim mentorem Victorem "Sullym" Sullivanem eksplorują katakumby. Postać Hollanda oświetla latarką ściany grobowca w poszukiwaniu dalszych wskazówek lub skarbów.

Uncharted  - Tom Holland, Mark Wahlberg - kadr z filmu
fot. Uncharted - Tom Holland, Mark Wahlberg - kadr z filmu

Sanford Panitch - prezes Sony Pictures, w rozmowie z The New York Times zapewnił, że nad "Unchardted" pracują nie tylko wybitni filmowcy, ale również twórcy growej serii oraz Kenichiro Yoshida - jeden z szefów Sony. Film będzie więc niezwykłą współpracą pomiędzy różnymi gałęziami jednej korporacji.

"Uncharted" - kiedy premiera?

Film to prequel historii znanej z gier. Będziemy więc świadkami narodzin słynnego poszukiwacza przygód. Produkcja zaliczyła kilka opóźnień. Jedno z najpoważniejszych było związane z pandemią koronawirusa. "Uncharted" w reżyserii Rubena Fleischera ma trafić do kin 18 lutego 2022 roku. Oprócz Hollanda i Wahlberga w filmie wystąpili Antonio Banderas, Sophia Ali i Tati Gabrielle.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/The New York Times/Sony Pictures