Zamknij

„Uncharted” - nowe zdjęcia z filmu akcji z Tomem Hollandem

04.01.2021 16:17
Tom Holland
fot. Magnus Sundholm/REX Features/East News

„Uncharted” to najnowszy film Rubena Fleishcera, bazujący na serii gier komputeowych pod tym samym tytułem. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia promocyjne, zdradzające kilka informacji o fabule obrazu.

„Uncharted” to adaptacja popularnej serii gier komputerowych, w których wcielamy się w Nathana Drake’a, poszukiwacza przygód i skarbów, który podróżuje po świecie, chcąc odnaleźć charakterystyczne artefakty przeszłości.

Film Rubena Fleischera, reżysera filmów „Venom”, czy dwie części „Zombieland”, będzie prequelem pierwszej gry komputerowej i opowie o młodości Drake’a. W tym momencie niewiele więcej wiemy o samej fabule, dlatego nowe zdjęcia promocyjne mogą stanowić pewnego rodzaju wskazówki do rozwikłania tajemnic produkcji.

Zobacz także

„Uncharted” – nowe zdjęcia z adaptacji gry

Na oficjalnym koncie na Twitterze pojawiły się cztery nowe enigmatyczne fotografie. Materiał prezentuje się następująco:

Jak podają autorzy artykułu z portalu SlashFilm, którzy omówili materiał, zdjęcie ukazujące mapę świata, może stanowić wskazówkę, co do skarbu, którego Nathan będzie poszukiwać w filmie. Na jednej z fotografii widzimy bowiem mapę świata, na której oznaczone są wszystkie kontynenty, z wyjątkiem Australii. Może to oznaczać, że skarb, który znajdzie się w centrum opowieści, będzie pochodzić z czasów, gdy kartografowie dopiero nanieśli Australię na mapy. Czy może oznaczać to także, że to właśnie tam Nathan Drake uda się w swoją podróż?

Pozostałe fotografie przedstawiają charakterystyczny krzyż, który okazuje się być też kluczem oraz starą statue, stojącą w jakimś starym pomieszczeniu. Wydaje się, że statua może przedstawiać Sir Francisa Drake’a, człowieka który odbył podróż dookoła świata.

„Uncharted” - obsada i ekipa

W głównej roli zobaczymy Toma Hollanda, aktora najlepiej znanego z roli Spider-Mana w filmach Marvel Cinematic Universe. Partnerować mu będą Mark Walhberg, Antonio Banderas, Tati Gabrielle („Chilling Adventures of Sabrina”), czy Sophia Ali („Grey’s Anatomy. Chirudzy”).

Za kamerą stanął Ruben Fleisher, a za scenariusz odpowiada Arta Marcuma oraz Matta Hollowaya.

„Uncharted” – kiedy premiera?

Polska i światowa premiera filmu przewidziana jest na 16 lipca 2021 roku. 

Czytaj także:   Najlepsze Filmy 2020 roku - TOP 10. Wybraliśmy najciekawsze produkcje minionych 12 miesięcy.

RadioZet.pl/SlashFilm