Zamknij

"Uncharted": zwiastun filmu z Tomem Hollandem w sieci. Co zdradza zapowiedź? [WIDEO]

21.10.2021 08:20
Tom Holland
fot. FREDERIC J. BROWN/AFP/East News

Zwiastun filmu "Uncharted" trafił do sieci. Fragment pierwszej zapowiedzi adaptacji gry wideo prezentuje Toma Hollanda w akcji.

Na film "Uncharted" czekają nie tylko fani gier wideo, ale również miłośnicy talentu Toma Hollanda. W sieci pojawił się długo wyczekiwany zwiastuna nadchodzącej produkcji. Jak zapowiada się kinowa adaptacja przygód Nathana Drake'a?

"Uncharted": zwiastun filmu z Tomem Hollandem

Tom Holland zyskał sławę rolą Spider-Mana w produkcjach Marvel Studios we współpracy z Sony Pictures. Ta druga firma zwęszyła popularność aktora i ku zaskoczeniu fanów serii Uncharted obsadziła młodego aktora w głównej roli w adaptacji serii gier.

Do tej pory twórcy zaprezentowali jedynie kadry z powstającego filmu. Dowód na to, że prace nad zwiastunem dobiegły końca, potwierdzono kilka godzin przed jego premierą, kiedy wyciekł obszerny fragment pierwszej zapowiedzi "Uncharted". W przecieku możemy zobaczyć, jak Holland poradził sobie z rolą młodego Drake'a. Jak poszukiwacz skarbów prezentuje się w akcji?

Zwiastun zapowiada akcję bez trzymanki, co zresztą potwierdził przeciek trailera.

Powyższy materiał wideo to jedynie część większej zapowiedzi filmu, ale możemy w niej zobaczyć, jak główny bohater budzi się w powietrzu, przytwierdzony do ładunku, który wypadł z pokładu samolotu. Drake'owi udaje się wrócić do pojazdu, gdzie dochodzi do humorystycznego spotkania z groźnym Szkotem. Widzimy też fragmenty ukazujące inne sceny z "Uncharted", między innymi prezentujące Marka Wahlberga w roli mentora protagonisty - Victora Sullivana i moment, w którym Drake ponownie wypada z samolotu.

Z powyższego fragmentu wynika, że produkcja fabularnie w dużej mierze czerpie z trzeciej części serii gier, w której pojawiły się podobne sytuacje. Niełatwo jednak pozbyć się wrażenia, że Drake w wykonaniu Hollanda za bardzo przypomina... Petera Parkera/Spider-Mana z filmów Marvela (aktor przybiera nawet pozę pajęczego herosa). Trudno oceniać film po kilkuminutowej zajawce.

Ciężko powiedzieć, w jaki sposób przeciek trafił do sieci. Niewykluczone, że jeden z widzów nagrał zapowiedź w kinie. Spekuluje się, że w amerykańskich multipleksach zwiastun jest pokazywany przed seansem nowej "Diuny". Przeciek oznacza jednak, że niebawem trailer "Uncharted" w pełnej wersji i dobrej jakości trafi do sieci.

"Uncharted": kiedy premiera?

Film w reżyserii Rubena Fleischera zadebiutuje już 18 lutego 2022 roku. Oprócz Hollanda i Wahlberga w "Uncharted" wystąpili Sophia Taylor Ali, Tati Gabrielle i Antonio Banderas. Nadchodząca produkcja ma służyć za prequel historii znanej z serii gier wideo, wydawanej przez Sony Interactive Entertainment od roku 2007. Zobaczymy więc genezę Nathana Drake'a, który dopiero uczy się swojego fachu.

RadioZET.pl/YouTube