Zamknij

"Venom 2: Carnage" - zobacz brutalne narodziny nowego przeciwnika [WIDEO]

28.09.2021 13:24
Venom 2: Carnage - kadr z filmu
fot. Album Online/East News

W sieci pojawił się fragment filmu "Venom 2: Carnage". Widzimy w nim jak Cletus Kasady (Woody Harrelson) przeistacza się w tytułowego przeciwnika głównego antybohatera. 

Carnage zmierza na duży ekran wielkimi krokami. Już niedługo zobaczymy jak Woody Harrelson wypadł w roli jednego z najgroźniejszych czarnych charakterów w historii komiksów Marvela. W sieci pojawił się fragment "Venom 2: Carnage", ukazujący narodziny przeraźliwego Symbiota.

"Venom 2: Carnage" - fragment filmu Mavela

Film "Venom" rozpoczął powstanie nowego uniwersum na bazie komiksów Marvela. Mowa o świecie postaci skupionych wokół Spider-Mana. Już niedługo zobaczymy nie tylko nowe przygody kosmicznego pasożyta, ale również dwa zupełnie nowe Symbioty. Jeden z nich to tytułowy Carnage.

Twórcy filmu udostępnili trwającą trochę ponad 30 sekund scenę z "Venom 2: Carnage", w której widzimy metamorfozę Cletusa Kasady'ego w nowego przeciwnika Venoma.

Skazany na karę śmierci seryjny morderca nie umiera, tylko przeistacza się w Carnage'a i terroryzuje osoby z więzienia Ravencroft. Powyższa scena to dłuższa wersja fragmentu ukazanego w zwiastunach "Venom 2: Carnage". Z trailerów możemy też wywnioskować, w jaki sposób doszło do powiązania Kasady'ego z Symbiotem. Eddie Brock prowadził wywiad z psychopatą. Podczas jednego ze spotkań więzień ugryzł dziennikarza do krwi. Prawdopodobnie płyn ustrojowy zawierał w sobie cząstek kosmicznego bytu, która weszła w interakcję z organizmem Kasady'ego, doprowadzając do narodzin nowego Symbiota.

"Venom 2: Carnage" - kiedy premiera?

Venom 2: Carnage" to ciąg dalszy opowieści o granym przez Toma Hardy'ego Eddiem Brocku - dziennikarzu, który spotkał na swojej drodze jednego z Symbiotów - kosmicznych organizmów, mogących łączyć się z innymi istotami żywymi. Po połączeniu stali się Venomem - trudnym do okiełznania antybohaterem, ratującym San Francisco. W filmie Andy'ego Serkisa Venom będzie musiał stawić czoła Carnage'owi, siejącemu rzeź. Produkcja trafi do amerykańskich kin już 1 października 2021 roku. W Polsce "Venom 2: Carnage" zobaczymy dwa tygodnie później - 15 października 2021 roku.

RadioZET.pl/YouTube/IGN