Zamknij

Tom Hardy powraca w nowym zwiastunie "Venom: Let There Be Carnage". Premiera już wkrótce [WIDEO]

02.08.2021 17:41
Tom Hardy powraca w nowym zwiastunie "Venom: Let There Be Carnage". Premiera już wkrótce [WIDEO]
fot. Album Online/East News

"Venom: Let There Be Carnage" to kontynuacja głośnego filmu superhero z Tomem Hardym w roli głównej. Najnowsza zapowiedź ukazuje głównego antagonistę w pełnej okazałości i zwiastuje dużo mroku z elementami humoru.

Lato 2021 stoi pod znakiem kina superbohaterskiego. Za nami premiera "Czarnej Wdowy", a na ekrany kin nadciągają nowa wersja "The Suicide Squad" oraz kontynuacja "Venoma" o podtytule "Let There Be Carnage". Produkcja Sony Pictures doczekała się właśnie nowej zapowiedzi. Co tym razem czeka Eddiego Brocka?

"Venom: Let There Be Carnage" - nowy zwiastun filmu

Venom to jeden z najbardziej osławionych i skomplikowanych antagonistów, jacy zagościli na kartach komiksów Marvela. W 2018 roku światło dzienne ujrzał pierwszy solowy film o perypetiach legendarnego przeciwnika Spider-Mana, w którym to byliśmy świadkami scalenia się dziennikarza Eddiego Brocka z tytułowym symbiontem. Teraz bohater będzie musiał stawić czoła o wiele gorszemu zagrożeniu

Akcja "Venom: Let There Be Carnage" rozgrywać się będzie rok po wydarzeniach z poprzednika. Eddie Brock, usiłujący przystosować się do życia z Venomem, spróbuje na nowo rozkręcić swoją karierę. W tym celu zdecyduje się na przeprowadzenie wywiadu z seryjnym mordercą Cletusem Kasadym. Groźny przestępca stanie się jednak gospodarzem dla niezwykle groźnej formy życia (tytułowego Carnage'a) i zbiegnie z więzienia po nieudanej egzekucji.

"Venom: Let There Be Carnage" - kiedy premiera?

Reżyseruje Andy Serkis, a w rolach głównych powrócą Tom HardyMichelle Williams, która ponownie wcieli się w Anne Weying. Na ekranie towarzyszyć im będą Naomie HarrisStephen Graham i Woody Harrelson, który zagrał głównego antagonistę.

Premiera filmu "Venom: Let There Be Carnage" zapowiedziana została na 17 września 2021 roku.

Zobacz także

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Collider.com