Zamknij

„Violet“: Olivia Munn walczy z denerwującym głosem we własnej głowie [WIDEO]

18.10.2021 10:07
Violet - kadr z filmu
fot. materiały prasowe SXSW Festival

„Violet” to amerykańska produkcja filmowa, która zadebiutowała podczas festiwalu South By SouthWest (SXSW) na początku tego roku, zaskarbiając sobie przychylność widzów i krytyków. Co już wiemy o filmie? Kiedy premiera?

„Violet” Justine Bateman zadebiutowało podczas tegorocznego festiwalu South By SouthWest (SXSW), z marszu zaskarbiając sobie przychylność widzów i krytyków. Odbiorcy kupili wiarygodną i łatwą do odnalezienia we własnym życiu i przeżyciach historię pewnej kobiety, która prowadzi dyskusję z „głosem w swojej głowie”, próbującym umniejszać jej dokonania. Bohaterka próbuje wchodzić w dyskusję z głosem, tocząc z nim bitwę o poczucie własnej wartości.

„Violet” to dzieło, które w pełni wykorzystuje osiągnięcia kinematografii dla spójnego opowiedzenia historii i oddania bolączki bohaterki w wyjątkowo angażujący sposób. To sprawia, że film Justine Bateman to dzieło, które potrafi silnie oddziaływać na widza i zostawia po sobie piorunujące wrażenie.

„Violet” – zwiastun

W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun obrazu. Materiał promocyjny prezentuje się następująco:

„Violet” – twórcy i obsada

„Violet” to debiut scenarzystki i reżyserki Justine Bateman. Bateman była wcześniej aktorką. Widzowie mogą znać ją z takich produkcji jak „Gotowe na wszystko” (org. „Desperate Housewives”),  „Californication” czy „Family Ties”. Na ekranie zobaczymy natomiast takich aktorów i aktorki jak: Olivia Munn, Luke Bracey, Laura San Giacomo, Jason Dohring, Todd Stashwick, a w irytujący głos w głowie bohaterki brawuworo wcielił się Justin Theroux. 

„Violet” – kiedy premiera?

Światowa premiera filmu odbyła się w kwietniu tego roku podczas Festiwalu SXSW. Następnie film pokazywano także podczas Toronto Film Festival. Chwilowo nieznana jest data polskiej premiery filmu. Istnieje jednak szansa, że film pojawi się najpierw w obiegu festiwalowym.

Czytaj także:  "Ostatni pojedynek", reż. Ridley Scott - Bóg, honor i kultura gwałtu [RECENZJA]

RadioZET.pl/YouTube