Zamknij

"Vivo": muzyczna animacja Netflixa doczekała się zwiastuna. Zapowiada się wzruszający seans [WIDEO]

29.07.2021 16:02
"Vivo": muzyczna animacja Netflixa doczekała się zwiastuna. Zapowiada się wzruszający seans [WIDEO]
fot. materiały prasowe Netflix

"Vivo" to nadchodzący film animowany od platformy Netflix, który tanecznym krokiem spróbuje udowodnić nam, że nigdy nie jest za późno, by walczyć o prawdziwą miłość. Zobaczcie pełny zwiastun.

"Vivo" to istna gratka zarówno dla wielbicieli animacji, jak i produkcji muzycznych. Najnowszy film Netflixa i Sony Pictures zabierze nas bowiem w roztańczony świat tytułowego futrzaka, który spróbuje zawalczyć o szczęście najbliższej mu osoby. Wszystko rzecz jasna w rytm chwytliwej muzyki.

Zobacz także

"Vivo": zwiastun muzycznej animacji Netflixa

Vivo to utalentowany muzycznie kinkażu (lub jak kto woli "niedźwiedź miodowy" z lasu deszczowego), który wyrusza w podróż swojego życia. Zadanie jest proste - wraz z przyjaciółką ma dotrzeć do dawnej ukochanej swego właściciela i zaśpiewać jej piosenkę skomponowaną dla niej przed laty. Czy Vivo wywiąże się z zadania i udowodni, że na prawdziwą miłość nigdy nie jest za późno?

Za reżyserię odpowiada Kirk DeMicco, który zgarnął przed laty nominację do Oscara za głośny film "Krudowie". Jest też współautorem scenariusza, do spółki z Quiarą Alegríą Hudes. Produkcję zawdzięczamy Lisie Stewart, Michelle L.M. Wong i Richowi Moore'owi. Lin-Manuel Miranda, Laurence Mark, Louis Koo Tin Lok oraz Alex Lacamoire pełnili zaś funkcję producentów wykonawczych. 

Historia kinkażu Vivo zrodziła się w głowie Petera Barsocchiniego, a muzykę skomponował wspomniany Alex Lacamoire. Głosów w filmie udzielają: Lin-Manuel Miranda jako Vivo, Ynairaly Simo jako Gabi, Zoe Saldaña (Marvel) jako matka Gabi - Rosa, Michael Rooker ("Strażnicy Galaktyki") jako przebiegły pyton Lutador, Brian Tyree Henry i Nicole Byer jako para nieszczęśliwie zakochanych ibisów, a także Katie Lowes, Olivia Trujillo i Lidya Jewett jako trójka poczciwych, lecz nieco nadgorliwych skautów.

"Vivo" wkroczy roztańczonym krokiem do biblioteki Netflixa już 6 sierpnia 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Netflix