Zamknij

Grzegorz Hyży pierwszym trenerem „Voice Kids"

Redakcja
03.07.2017 09:07
Grzegorz Hyży pierwszym trenerem „Voice Kids"
fot. ons.pl

Grzegorz Hyży jest pierwszym trenerem w nowym show „The Voice Kids". Nie wiadomo jeszcze, kto pojawi się u jego boku w nowym muzycznym show Dwójki.

O tym, że Grzegorz Hyży pojawi się w „Voice Kids", jako pierwszy poinformował dziennik „Fakt". Piosenkarz wydaje się idealną osobą na to miejsce – nie dość, że sam ma dwoje dzieci (z poprzedniego związku z piosenkarką Mają Hyży), to dał się już poznać jako osoba, która doskonale dogaduje się z dziećmi. Mowa oczywiście o jego udziale w programie TVN „Mali Giganci". Nic więc dziwnego, że Telewizja Polska postarała się, by to piosenkarz znalazł się w programie.

Zobacz także

W show „The Voice Kids” uczestniczą dzieci w wieku 6–14 lat. Zasady są niemal identyczne jak w „The Voice” dla dorosłych: dzieci biorą udział w castingach, wybierają trenera i trafiają do jego drużyny, a potem rywalizują o przejście przez dalsze etapy aż do finału.

Zobacz także

Pierwsze odcinki programu muzycznego dla dzieci zobaczymy w 2018 roku. Jesienią 2017 rusza natomiast kolejna edycja dla dorosłych.

Sarsa śpiewała na castingu do The Voice of Poland kawałek „We Are The People”. Czyj to utwór?

RadioZET.pl/SI