Zamknij

Będzie „Voice Kids" w Polsce!

Redakcja
06.06.2017 11:56
Będzie „Voice Kids" w Polsce!
fot. Facebook

Programy telewizyjne, w których biorą udział dzieci, często spotykają się z krytyką. Telewizja Polska – jak widać – jednak się jej nie boi. Trwają przygotowania do emisji programu „Voice Kids", odpowiednika „The Voice", przeznaczonego dla uzdolnionych muzycznie dzieci.

W show „The Voice Kids” występują dzieci w wieku 6–14 lat. Ich wykonania na wszystkich etapach programu oceniają trenerzy. Zasady są niemal identyczne jak w „The Voice” dla dorosłych: dzieci biorą udział w castingach, wybierają trenera i trafiają do jego drużyny, a potem rywalizują o przejście przez dalsze etapy aż do finału.

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, Telewizja Polska zamówiła już realizację pierwszej edycji „The Voice Kids” w naszym kraju. Program ma być nagrywany równolegle do „The Voice of Poland 8” – na premierę nie będziemy musieli więc prawdopodobnie długo czekać.

Ósmą edycję „The Voice of Poland” będzie można oglądać w Dwójce już jesienią. Nie wiadomo jednak, czy TVP zdecyduje się wyemitować w zbliżającym się sezonie także pierwszą serię „The Voice Kids”.

„The Voice Kids" spotkało się z dużym zainteresowaniem widowni w krajach takich jak: Francja, Hiszpania czy Niemcy. Wszystko wskazuje więc na to, że i w Polsce program może okazać się sukcesem.

RadioZET.pl/SI