Zamknij

Voice of Poland 8. Znamy wszystkich trenerów

Redakcja
12.06.2017 09:15
Voice of Poland 8. Znamy wszystkich trenerów
fot. Facebook

„Voice of Poland 8" wróci do TVP2 już jesienią. Kogo będziemy mogli oglądać w roli trenerów? Nie brakuje znanych nazwisk, ale jest też zupełnie nowy juror!

Voice od Poland 8: znamy jury

„Voice od Poland" jest jednym z najpopularniejszych programów typu talent show w Polsce. Nic więc dziwnego, że Telewizja Polska zdecydowała się wyprodukować kolejną, ósmą już edycję, którą widzowie TVP2 będą mogli oglądać już po wakacjach. Jednocześnie trwają przygotowania do zupełnie nowej odsłony programu – „Voice Kids", czyli show muzycznego przeznaczonego dla najmłodszych talentów.

Zobacz także

A kto zasiądzie w „Voice od Poland 8" w roli trenerów? Według informacji portalu Wirtualnemedia.pl do roli trenerów w programie powrócą: wokalistka jazzowa i reżyserka Maria Sadowska, piosenkarz Andrzej Piaseczny oraz duet Tomasz „Tomson” Lach i Aleksander Milwiw-Baron (czyli Baron), znani z grupy Afromental. Obok nich pojawi się też Michał Szpak, który zadebiutuje w programie.

Zobacz także

Nagrania odcinków castingowych z udziałem trenerów rozpoczną się prawdopodobnie na przełomie czerwca i lipca – informują Wirtualne Media.

Zobacz cały PROGRAM TELEWIZYJNY.

RadioZET.pl/SI