Zamknij

Nowy film ze świata Harry'ego Pottera jest już na YouTube

Redakcja
17.01.2018 09:47
Nowy film ze świata Harry'ego Pottera jest już na YouTube
fot. YouTube

Zrealizowany w całości przez fanów sagi o Harrym Potterze film „Voldemort: Origins of the Heir” jest już w sieci. Zobaczcie, gdzie można obejrzeć film o młodym Lordzie Voldemorcie.

Voldemort: Origins of the Heir. Nowy film ze świata Harry'ego Pottera

„Voldemort: Origins of the Heir" to fanowski anglojęzyczny film produkcji włoskiej będący nieoficjalnym prequelem kinowej serii Harry’ego Pottera. Za produkcję odpowiada niezależne studio filmowe Tryangle Films.

W filmie poznajemy historię młodości Toma Riddle'a. Dowiadujemy się, dlaczego zwykły uczeń Hogwartu stał się Lordem Voldemortem?

Toma Riddle'a zagrał włoski aktor Stefano Rossi znany z produkcji takich jak „I znów zazielenią się łąki", „My father Jack" czy "I'm endless like the space". Lorda Voldemorta zagrał natomiast Rorie Stockton. W Grishę McLaggen wcieliły się Aurora Moroni i Maddalena Orcali.

Twórcy produkcji twierdzą, że pomysł na obraz zrodził się po wielokrotnym czytaniu szóstego tomu przygód Harry'ego Pottera, w którym J.K. Rowling nie napisała wprost, co sprawiło, że Tom Riddle został Lordem Voldemortem.

52-minutowa produkcja zrealizowana przez fanów uniwersum Harry'ego Pottera w pierwszy weekend po premierze zebrała ponad 4 miliony wyświetleń.

Film można obejrzeć od 13 stycznia 2018 w serwisie YouTube zupełnie za darmo.

RadioZET.pl/SI