Zamknij

„Voyagers” – Colin Farrell i Tye Sheridan imprezują w kosmosie. Zobacz szalony zwiastun [WIDEO]

03.03.2021 15:29
Collin Farrel na planie filmu "AVA"
fot. Seacia Pavao/Collection Christophel/East News

„Voyagers” to nowy film science-fiction, opowiadający o misji kolonizacji innych planet. Grupa bohaterów dowiaduje się jednak, że jest tylko częścią nietypowego eksperymentu. Jak zareagują, znajdując się na małej przestrzeni, podróżując w nieznanym kierunku? Poznaliśmy pierwsze szczegóły projektu.

„Voyagers” to nowy film science-fiction, rozgrywający się na pokładzie statku kosmicznego, którym podróżuje ok. 30 osób załogi w młodym wieku. Głos z offu w zwiastunie mówi nam, że bobaterowie zostali odurzeni narkotykami wbrew własnej woli, a teraz zaczynają postrzegać świat w prawdziwych barwach. Jednym z efektów odejścia od tajemniczej substancji jest fakt, że po raz pierwszy zaczynają odczuwać bardzo silne emocje. Jak podaje portal Collider - następnie następuje wiele „tańczenia, walk oraz mnóstwo seksu”. 

Trailer utrzymany jest w neonowych kolorach, a z głośników dobiega muzyka elektroniczna. Fakt, że film nalezy do gatunku science-fiction w tym wypadku wynika głównie z nietypowego miejsca akcji. „Voyagers” zapowiadają się na interesującą mieszankę gatunkową.

Jak wynika z oficjalnego opisu fabuły:

"Gdy życie na statku zaczyna staczać się w stronę chaosu, działania bohaterów napędzane są strachem, żądzą i niezaspokojonym apetytem na władzę".

„Voyagers” - zwiastun

W sieci zadebiutował właśnie zwiastun filmu, opowiadającego nietypową historię, rozgrywającą się w kosmosie. Materiał prezentuje się następująco:

„Voyagers” – obsada i ekipa

Film powstał w głowie Neila Burgera, reżysera i scenarzysty, który znany jest z takich produkcji, jak „Limitless. Jesteś Bogiem”, „Iluzjonista”, czy „Niezgodna. Burger napisał scenariusz i wyreżyserował film „Voyagers”, do którego zebrał ciekawą obsadę.

Na ekranie zobaczymy Colina Farrella oraz takich aktorów, jak: Tye Sheridan, Lily-Rose Depp, Fionn Whitehead, czy Isaac Hempstead Wright.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Voyagers” – kiedy premiera?

Amerykańska premiera filmu przewidziana jest na 9 kwietnia. (Termin zmieniono z listopada 2020). W polskich kinach

Czytaj także:  „Przyjaciele” i praca marzeń? Ta szkoła zapłaci Ci za oglądanie serialu. Gdzie tkwi haczyk?

RadioZet.pl/Collider