Zamknij

W głębi lasu: Rusza kolejny, polski serial Netflixa. To ekranizacja książki Harlana Cobena

Sylwia Wamej
12.09.2019 12:50
"W głębi lasu"
fot. Materiały prasowe

"W głębi lasu" to tytuł kolejnego, polskiego serialu dla Netflixa. Będzie to ekranizacja książki Harlana Cobena. Za reżyserię odpowiedzialni są Bartosz Konopka i Leszek Dawid. 

"W głębi lasu": Kolejny, polski serial dla Netflixa

"W głębi lasu" to kolejny polski serial, który zostanie udostępniony przez platformę Netflix. Bartosz Konopka i Leszek Dawid zekranizują książkowy hit Harlana Cobena pod tym samym tytułem. Serial swoją premierę będzie mieć w 2020 roku. Sześcioodcinkowa produkcja opowiadać będzie historię warszawskiego prokuratora Pawła Kopińskiego, który nie potrafi pozbierać się po stracie ukochanej siostry, zaginionej 25 lat temu w niejasnych okolicznościach, podczas letniego obozu.

Odnalezienie ciała, którego śmierć wydaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu razem z siostrą Pawła. Nadzieję na rozwiązanie całej sprawy przyćmiewają głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował, legnie w gruzach.

"W głębi lasu": Historia pełna tajemnic

„W głębi lasu” to historia pełna tajemnic. Chcesz za nią iść. Nierozwiązane sprawy z młodości możesz zakopać głęboko, a one i tak cię dopadną któregoś dnia. Fascynuje mnie konfrontacja z beztroskim czasem dorastania. Zajrzeć tam, gdzie zostawiłeś najpiękniejsze, a zarazem najokrutniejsze doświadczenia w swoim życiu. Poznać prawdę. Bez tego nie możesz pójść dalej - podkreśla  reżyser "Jestem Bogiem" - Leszek Dawid.

"W głębi lasu" będzie drugą produkcją Netflixa. W ubiegłym roku na popularnej platformie pojawił się serial "1983" opowiadający o Polsce w alternatywnej rzeczywiści.

Zagłosuj

Oglądasz filmy na Netflixie?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW