Zamknij

"W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" – Netflix ogłosił kontynuację popularnego slashera. Kiedy premiera?

23.03.2021 13:18
W lesie dziś nie zaśnie nikt - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Next Film/Netflix

"W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" - Netflix ogłosił kontynuację popularnego slashera Bartosza M. Kowalskiego. Premiera już jesienią. Co już wiemy o nowym filmie?

"W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" Bartosza M. Kowalskiego już jesienią na platformie Netflix. Film jest kontynuacją świetnie przyjętego slashera z marca 2020 roku. Film miał trafić do kin w piątek 13 marca 2020 roku, ale z powodu pandemii i zamknięcia kin, nie miał szansy się tam pojawić. W zaskakującym ruchu Netflix odkupił prawa do filmu od firmy Next Film i już 20 marca wypuścił go na swoją platformę. Produkcja okazała się tak dużym sukcesem, że teraz ogłoszono kontynuację filmu. Co już wiemy o sequelu?

Zobacz także

"W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" - pierwsze zdjęcie promocyjne

Netflix podzielił się też pierwszym spojrzeniem na jedną z kart scenariusza nowej odsłony filmu. Materiał prezentuje się następująco: 

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 - karta scenariusza
fot. Scenariusz W lesie dziś nie zaśnie nikt 2

"W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" – obsada i ekipa

Reżyserem i scenarzystą drugiej części ponownie będzie Bartosz M. Kowalski, autor oryginalnego filmu. Scenariusz filmu ponownie powstał też we współpracy z Mirellą Zaradkiewicz, znaną nie tylko z pierwszej odsłony, ale także z filmu krótkometrażowego "Zacisze".

Na ekranie tym razem zobaczymy nowych aktorów. Wśród nich znaleźli się: Mateusz Więcławek, Zofia Wichłacz, Andrzej Grabowski, Wojciech Mecwaldowski, Izabela Dąbrowska, Sebastian Stankiewicz i Robert Wabich. Po raz kolejny w filmie pojawi się też Julia Wieniawa, główna bohaterka filmu z 2020 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

"W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" – kiedy premiera?

Film zadebiutuje na platformie Netflix już w październiku 2021.

Czytaj także:  Najlepsze polskie seriale na Netflix. Które produkcje warto obejrzeć? [LISTA TOP 5]