Zamknij

Netflix: „W lesie dziś nie zaśnie nikt 2“ z oficjalnym plakatem i datą premiery [ZDJĘCIE]

01.10.2021 12:06
W lesie dziś nie zaśnie nikt - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Netflix/Akson Studio

„W lesie dziś nie zaśnie nikt“ to wielki hit polskiego oddziału Netflixa. Nic dziwnego, że platforma zdecydowała się stworzyć sequel dobrze ocenianego horroru Bartosza M. Kowalskiego. Teraz w sieci pojawił się plakat 2. części. Co już wiemy o filmie? Kiedy premiéra?

„W lesie dziś nie zaśnie nikt 2“ to kontynuacja filmu Bartosza M.Kowalskiego z 2020 roku. Pierwszy polski film, którego premiera w piątek 13 marca została odwołana z powodu pandemii koronawirusa, w zaskakującym ruchu trafił na platformę streamingową Netflix zaledwie tydzień później, z marszu stając się dużym hitem. Niezależnie od opinii, produkcję obejrzały miliony Polaków w pierwszy weekend po premierze. Nic dziwnego, że Netflix poszedł za ciosem i na początku 2021 ogłosił, że rozpoczęto prace nad sequelem. Teraz wiemy, kiedy produkcja zawita na ekranach. Dostaliśmy też klimatyczny, ciarogenny plakat.

„W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” – plakat 

W mediach społecznościowych filmu pojawiła się pierwsza grafika promocyjna filmu, przedstawiająca nowego wroga, z którym przyjdzie zmierzyć się bohaterom. Plakat prezentuje się następująco:

„W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” – twórcy i obsada 

Reżyserem i scenarzystą sequela jest Bartosz M. Kowalski, twórca oryginalnego filmu. Skrypt, podobnie jak przy pierwszej części powstał we współpracy z Mirellą Zaradkiewicz. Wedle danych, zaprezentowanych na portalu FilmPolski.pl wiemy, że w filmie wystąpią tacy aktorzy i aktorki jak: Julia Wieniawa, Mateusz Więcławek, Zofia Wichłacz, Andrzej Grabowski, Wojciech Mecwaldowski, Izabela Dąbrowska, Sebastian Stankiewicz i Robert Wabich.

„W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” – kiedy premiera?

Poznaliśmy też datę premiery filmu. Sequel hitu Kowalskiego trafi na platformę Netflix już 27 października, czyli w sam raz na Halloween.

Czytaj także:  "Gladiator 2": kiedy ruszą prace nad filmem Ridleya Scotta?

RadioZet.pl/FilmPolski.pl/FB: AksonStudio, FB: WLesieDzisNieZasnieNikt

Zobacz także