Zamknij

W lesie dziś nie zaśnie nikt: horror z Julią Wieniawą trafił na Netflixa

Roksana Orlicka
20.03.2020 10:41
"W lesie dziś nie zaśnie nikt" na Netflixie
fot. Instagram/@wlesiedzisniezasnienikt

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" to pierwszy polski slasher z gwiazdorską obsadą. Jego premiera była zaplanowana na piątek, 13 marca 2020. Niestety, film nie trafił do kin z powodu szerzącej się pandemii koronawirusa. Teraz można go obejrzeć na Netflixie.

W lesie dziś nie zaśnie nikt: horror z Julią Wieniawą trafił na Netflixa. W polskiej kinematografii próżno szukać horrorów. Do tej pory powstawało wiele komedii i filmów romantycznych. Niestety, premiera pierwszego polskiego slashera nie odbyła się zgodnie z planem przez pandemię koronawirusa. Twórcy filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" postanowili jednak udostępnić film na Netflixie.

W lesie dziś nie zaśnie nikt: polski horror na Netflixie

Pandemia koronawirusa sparaliżowała branżę filmową. Z powodu szerzącej się choroby zawieszono prace na wielu planach zdjęciowych. Do tego odwołano premiery filmów, m.in. nowego Bonda "Nie czas umierać" czy polski horror "W lesie dziś nie zaśnie nikt".

Polski horror w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego cieszył się dużym zainteresowaniem na długo przed premierą. Dystrybutor Next Film znalazł sposób na poradzenie sobie z problemem. Film "W lesie dziś nie zaśnie nikt" jest dostępny na Netflixie od 20 marca 2020 roku.

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" to propozycja dla wszystkich fanów kiczowatych horrorów. Akcja filmu rozgrywa się na obozie, w którego trakcie młodzież nie ma mieć dostępu do telefonów, by poradzić sobie z uzależnieniem od internetu. Nie spodziewają się, że w lesie czyha na nich niebezpieczeństwo.

W filmie występują: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Gabriela Muskała, Piotr Cyrwus czy Mirosław Zbrojewicz. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun "W lesie dziś nie zaśnie nikt".

Zobacz także:  Proceder: film o życiu Tomasza Chady trafił na Netflixa

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Zagłosuj

Obejrzysz film "W lesie dziś nie zaśnie nikt" na Netflixie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/RO