Zamknij

W lesie dziś nie zaśnie nikt: Wiktoria Gąsiewska pierwszy raz w odważnych scenach

Roksana Orlicka
23.03.2020 14:31
Wiktoria Gąsiewska w odważnych scenach w filmie w Lesie dziś nie zaśnie nikt
fot. Instagram/@wiktoria_gasiewska

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" to pierwszy polski slasher z gwiazdorską obsadą. Horror trafił na Netflixa, dzięki czemu w krótkim czasie mogło go zobaczyć wielu widzów. Okazuje się, że najszerzej komentowana jest rozbierana scena Wiktorii Gąsiewskiej.

W lesie dziś nie zaśnie nikt: Wiktoria Gąsiewska pierwszy raz w odważnych scenach. Pierwszy polski slasher wzbudził niemałe zainteresowanie kinomanów. Miał trafić do kin w piątek, 13 marca 2020 roku. Te plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Producenci zdecydowali się udostępnić film na Netflixie. Jedną z najszerzej komentowanych scen jest ta z udziałem Wiktorii Gąsiewskiej

Zobacz także:  Harvey Weinstein ma koronawirusa? Znany producent filmowy nadal przebywa w więzieniu

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

W lesie dziś nie zaśnie nikt: Wiktoria Gąsiewska w odważnych scenach

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" to film Bartosza M. Kowalskiego, w którym występują: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Olaf Lubaszenko czy Michał Lupa. Produkcja Next Filmu trafiła na Netflixa. Okazuje się, że jedną z najszerzej komentowanych momentów filmu jest scena seksu z udziałem Wiktorii Gąsiewskiej.

Przypominamy, że Wiktoria Gąsiewska zadebiutowała na ekranie, gdy była jeszcze dzieckiem. Na swoim koncie ma udział w takich filmach jak "Katyń" czy "Jasminum". Rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu "Rodzinka.pl". Jednak w filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt" pierwszy raz mogliśmy ją zobaczyć w odważnej, rozbieranej scenie. Aktorka nie komentuje zamieszania wywołanego wokół swojego występu w filmie.

W filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt" możemy zobaczyć historię nastolatków uzależnionych od technologii. Z tego też powodu udają się oni na obóz offline. Podzieleni na grupy, wyruszają w podróż po lesie. Nie spodziewają się jednak, jakie czyha na nich niebezpieczeństwo. Film "W lesie dziś nie zaśnie nikt" jest dostępny na Netflixie.

Zobacz także:  Netflix: nowości na kwiecień 2020. Lista premier filmów i seriali

Zagłosuj

Obejrzysz film "W lesie dziś nie zaśnie nikt"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZET.pl/RO