Zamknij

W rytmie serca: nowy serial polski z Kurdej-Szatan. Kiedy premiera?

Redakcja
28.08.2017 14:19
W rytmie serca obsada premiera
fot. screen/zwiastun

W jesiennej ramówce Polsatu nie zabraknie miejsca dla polskich seriali. Na antenę wchodzi nowa produkcja pod tytułem "W rytmie serca".

Serial "W rytmie serca" opowiadał będzie o losach chirurga Adama Żmudy - młodego i utalentowanego chirurga, który jest lekarzem z powołania. Po odejściu z pracy w renomowanym szpitalu z powodu konfliktu z szefem Żmuda postanawia zmienić swoje życie.

"Adam jest ambitny, odważny, ciekawy świata i ludzi. Zainspirowany działaniami swojej starszej siostry, chce dołączyć do Lekarzy bez Granic. Jednak przed wyjazdem na misję do Afryki udaje się na krótki urlop do rodzinnego Kazimierza Dolnego. Zatrzymuje się w mieszkaniu, które odziedziczył po śmierci ojca – lokalnego malarza z którym od lat nie utrzymywał kontaktów. Nieoczekiwanie, w trakcie pobytu w malowniczym Kazimierzu dr Żmuda, dzięki swojej dociekliwości i zmysłowi detektywistycznemu uratuje życie kilku ludziom, a innym popsuje szyki. Zatem zamiast relaksu na urlopie, czeka na niego spora dawka adrenaliny oraz niespodziewanych sercowych zawirowań za sprawą dwóch kobiet" - czytamy w opisie serialu.

"W rytmie serca": obsada

Główną rolę Adama Żmudy zagra Mateusz Damięcki. Obok niego, jako pielęgniarka Maria Biernacka, wystąpi Barbara Kurdej-Szatan. Drugą główną rolę kobiecą - aspirant Weroniki Nowackiej - zagra Maria Dębska. Oprócz tej trójki młodych aktorów pojawi się też kilka dobrze znanych gwiazd polskiego serialu i kina: Piotr Polk, Piotr Fronczewski, Małgorzata Foremniak i Dariusz Toczek.

Kiedy premiera "W rytmie serca"?

Emisja pierwszego odcinka "W rytmie serca" odbędzie się w niedzielę 10 września o godzinie 20:00. Już teraz w sieci zobaczyć można zwiastun serialu.

RadioZET.pl/SA