Zamknij

W rytmie serca. Będzie 2. sezon

Redakcja
23.10.2017 09:51
W rytmie serca. Będzie 2. sezon
fot. Polsat

Serial „W rytmie serca” to hit jesiennej ramówki Polsatu. „W rytmie serca” gromadzi największą widownię spośród serialowych nowości tego sezonu. Nic więc dziwnego, że twórcy serialu zdecydowali się go kontynuować – wiadomo, że powstaje już 2. sezon.

W rytmie serca. Będzie 2. sezon 

„W rytmie serca” to obyczajowy serial opowiadający historie medyczne i kryminalne, w które uwikłani są pacjenci i często wspierani przez policję lekarze. W rolach głównych występują: Mateusz Damięcki (doktor Adam Żmuda), Barbara Kurdej-Szatan (pielęgniarka Maria Biernacka), Maria Dębską (aspirant Weronika Nowacka), Piotr Polk (doktor Robert Nowakowski), Dariusz Toczek (posterunkowy Sebastian Szarek), Piotr Fronczewski (doktor Michał Zych), Małgorzata Foremniak (niebezpieczna Olga Krajno) i Zbigniew Zamachowski (Bogdan Gancarz).

Wiadomo także, że do obsady 2. sezonu „W rytmie serca" dołączą nowe twarze. Jak już informowaliśmy, w drugiej części produkcji pojawi się raper i zawodnik MMA Paweł Ryszard Mikołajuw (znany jako Popek).

Zobacz także

Serial „W rytmie serca" emitowany jest w niedziele o godz. 20:00 w Polsacie. Kiedy będzie premiera 2. sezonu? Tego jeszcze nie podano. Prawdopodobnie będzie to wiosną 2018 roku.

RadioZET.pl/SI