Zamknij

Julia Wieniawa dołącza do obsady hitowego serialu

Redakcja
30.01.2018 09:31
Julia Wieniawa dołącza do obsady hitowego serialu
fot. ons.pl

Julia Wieniawa dołącza do obsady serialu „W rytmie serca”. Kogo zagra?

W rytmie serca. Julia Wieniawa w serialu

Kariera Julii Wieniawy nabiera tempa. Młoda aktorka i wokalistka, a prywatnie dziewczyna Antoniego Królikowskiego, dołączy do obsady drugiego sezonu „W rytmie serca”, jednej z najpopularniejszych produkcji Polsatu. Wieniawa zagra Alex — popularną blogerkę modową, która przyjedzie do Kazimierza Dolnego z mamą. Obie będą miały poważny wypadek samochodowy.

Zobacz także

Warto zaznaczyć, że kariera aktorska Julii Wieniawy nabiera rumieńców. Gwiazda znana z serialu „Rodzinka.pl” pojawi się w najnowszym filmie Patryka Vegi „Kobiety mafii”, gdzie wcieli się w Futro, rozpuszczoną córkę bossa stołecznego półświatka Padrino. W 2018 roku będzie można oglądać ją także w obrazie „Kobiety sukcesu”, w którym zagra siostrę głównej bohaterki Mańki (Agnieszka Więdłocha).

Zrzut ekranu 2018-01-30 o 09.31.45

W rytmie serca. 2 sezon serialu

Hitowy serial Polsatu „W rytmie serca” opowiada o losach zdolnego, charyzmatycznego chirurga, doktora Adama Żmudy, który zmuszony do rezygnacji z pracy w renomowanym szpitalu planuje zmienić swoje życie i chce dołączyć do Lekarzy bez Granic w Afryce. Przed wyjazdem odwiedza rodzinne miasto, Kazimierz Dolny, w którym na jaw wychodzą skrywane sekrety.

Zrzut ekranu 2018-01-30 o 09.31.39

Zobacz także

W 2. sezonie w głównych rolach w nowych odcinkach widzowie ponownie zobaczą Mateusza Damięckiego i Barbarę Kurdej-Szatan. Do obsady produkcji dołączą nowe twarze, m.in. raper i zawodnik MMA Paweł Ryszard Mikołajuw (znany jako Popek) oraz Julia Wieniawa.

RadioZET.pl/SI