Zamknij

Nowy serial z Kurdej-Szatan już niedługo [SZCZEGÓŁY]

Redakcja
16.08.2017 12:27
Nowy serial z Kurdej-Szatan już niedługo [SZCZEGÓŁY]
fot. YouTube

„W rytmie serca" – nowy serial z Basią Kurdej-Szatan i Matuszem Damięckim już niedługo. Kiedy premiera? Poznaj wszystkie szczegóły nowej produkcji Polsatu!

Fabuła serialu „W rytmie serca"  koncentruje się wokół przygód zdolnego chirurga doktora Adama Żmudy (Mateusz Damięcki), który zmuszony do rezygnacji z pracy w renomowanym szpitalu przewraca swoje dotychczasowe życie do góry nogami i dołącza do Lekarzy bez Granic w Afryce. Przed wyjazdem pojawia się w swoim rodzinnym mieście, Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, w którym na jaw wychodzą skrywane tajemnice.

Obok Mateusza Damięckiego w rolach głównych zobaczymy Basię Kurdej-Szatan, Marię Dębską, Małgorzatę Foremniak, Piotra Polka i Piotra Fronczewskiego.

Premiera „W rytmie serca” odbędzie się w niedzielę, 10 września, o godz. 20.00 na antenie Polsatu. Tego dnia będzie można zobaczyć dwa pierwsze odcinki serialu (drugi z nich pokazany zostanie o 21.00). W kolejne niedziele Polsat będzie pokazywać już po jednym odcinku – o 20.00. W sumie będzie 13 odcinków.

RadioZET.pl/SI/Wirtualne Media